Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Berlusconi'nin çıplak fotoları 1 milyon euro

İtalya Başbakanı'nın fotoğraflarını çeken ünlü paparazzi Fabrizio Corona'nın evine giren hırsızlar, "Berlusconi'nin çıplak pozlarının" bulunduğu öne sürülen diskleri çaldı. Fotoğraflara 1 milyon euro değer biçiliyor

Giriş Tarihi: 8.2.2011
"Paparazziler Kralı" lakabıyla tanınan İtalyan fotoğrafçı Fabrizio Corona, özel arşivindeki İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin fotoğraflarının çalındığını duyurdu. Diğer yandan Napoli mafyasının, Başbakan'ın partilerine katılan kızlarla birlikte çekilmiş çıplak pozlarını elinde bulundurduğu iddiaları İtalyan basınında geniş yer buldu.

MAFYANIN ELİNDE Mİ?

Corona'nın bir televizyon programında "Milano Savcılığı, dünyanın tüm emniyet teşkilatlarının yaptığı gibi, Başbakan'ın partilerine adam sızdırsaydı, şimdi Napoli mafyasından rötuşlanmış fotoğraflar almak zorunda kalmayacaktı" sözleri savcıları harekete geçirdi. Olay hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi. Geçmişte Başbakan'ın kızı Barbara Berlusconi'nin sevgilisi ile birlikte fotoğraflarını çeken ve bunları Berlusconi'nin emri ile, aileye ait bir magazin dergisinin müdürüne satan paparazzinin açıklamaları dikkatle inceleniyor. Gösteri ve siyaset dünyasının ünlülerine yaptığı foto-şantajlarla gündeme gelen İtalyan paparazzi, Napoli'de yayınlanan "Il Mattino" gazetesine Napoli mafyası "Camorra"nın piyasada 1 milyon euro değer biçilen başbakanın çıplak pozlarını satmaya çalıştığını söyledi.

'HEPSİ FOTOMONTAJ'
Corona'nın daha sonra televizyonda "Başbakan'ın çıplak pozlarını arıyorlardı ancak bulamadılar. O pozlar bende yok" sözleri de kuşku ile karşılandı. Corona olay hakkında tahkikatı yürüten Napoli Savcılığı tarafından da dinlenecek. Napoli Savcılığı'nın soruşturmalarından Milano Savcılığı için önemli unsurların ortaya çıkması bekleniyor. Bu arada Berlusconi'ye muhalif gazetelerden "Il Fatto" İtalya Başbakanı'nın etrafında kadınlarla görüldüğü yarı çıplak bir fotoğrafının magazin basınında açık artırmaya sunulduğunu da yazdı. İddiaya göre bu fotoğraflar, Başbakan Berlusconi'nin partilerine katılan kızlar tarafından çekildi. Berlusconi'nin avukatları ise başbakanın çıplak fotoğraflarının bulunmadığı, bu tür fotoğrafların hepsinin fotomontaj olduğu açıklamasında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berlusconi'nin çıplak fotoları 1 milyon euro
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN