Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Evlenmeden olmaz' ile 50 'evlilik'

Hindistan’da polis 50'yi aşkın erkekle evlenip, paralarını çaldıktan sonra kayıplara karışan 33'lük “seri gelin” Şehnaz’ı arıyor.

Giriş Tarihi: 28.8.2012 10:05
Hindistan'ın Kerala eyaletinde yaşayan Şehnaz isimli bir gelinin, son birkaç yılda 15 evlilik yaptığı söyleniyor, hatta 50'yi aşkın kez evlendiği de iddialar arasında.

İlk evliliğini 11 yıl önce yapan, bir çocuğu olan ve 33 yaşında olduğu sanılan "tatlı dilli" Şehnaz, kandırdığı erkeklerle düğün yapıp paraları aldıktan sonra kayıplara karışmış.

Kocalarından ikisinin polise şikâyet başvurusunda bulunmasıyla "seri gelinin" varlığından haberdar olundu. Oğlu kandırılan bir kadın, "Oğlum evlenmekte ısrar etti, ona çok âşık olduğunu söyledi. Şehnaz oğluma ailesinin kendisini istemediği bir adamla evlendirmeye zorladığını, bu yüzden de intihar edeceğini söylemiş" diye anlattı.

Bugüne kadar yedi şikâyetin yapıldığını açıklayan polis her yerde Şehnaz gelini arıyor. Şehnaz'ın kandırdığı erkeklerden biri, ismini açıklamazken, "Evlenmeden önce ilişkide sınırı geçmeme asla izin vermedi" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Evlenmeden olmaz' ile 50 'evlilik'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN