Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kan donduran !

Suriye ordusu ve özel kuvvetler Şebbihaların sivil halka yönelik leri giderek artıyor.

Giriş Tarihi: 2.1.2013 15:42
Esad'ın askerlerinin ele geçirdiği sivillere yönelik uyguladığı işkenceler, adeta insanın kanını donduruyor.

Yayınlanan görüntülerde Şebbihaların elleri ve ayaklarını bağladıkları sivilleri ellerindeki bıçakları defalarca vücutlarına saplayarak öldürmesi tüyleri diken diken ediyor.Görüntülerde Şebbihanın yakaladığı yaklaşık 10 sivili bir inşaatın bodrum katında tuttuğu görülüyor. Elleri ve yüzleri bağlı sivillerin bir kaçını başka bir yere götüren silahlı milisler, daha sonra bıraktıkları iki kişiye şiddet uygulamaya başlıyor.

Şebbihalar duvara yüzlerini dayadıkları sivillerin ellerindeki bıçaklarla önce elbiselerini daha sonra vücutlarını parçalamaya başlıyor. Bir Şebbiha elindeki bıçağı kameraya göstererek, yüzlerini duvara çevirdikleri savunmasız sivillere saplamaya başlıyor. Aldığı bıçak darbeleri ile bir sivil yere yığılırken Şebbihalar ayakta zor duran diğer bir kişiye bıçak saplamaya devam ediyor.

Ürperten görüntülerde şahısları bıçaklamaya devam eden Şebbihalar, can çekişerek yere yığılan şahıslara "Ölmediniz mi, bunlar daha ölmedi" diyerek beton parçaları ile vuruyor. Şebbiha ve askerler öldüklerinden emin oldukları iki sivilin üzerine moloz ve karton parçaları atarak olay yerinden ayrılıyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kan donduran işkence!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN