Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güzellik için parmaklarını kestiriyorlar!

Gerçek süper kahramanlar binlerce kişinin hayatını değiştiriyor… Kadınlar güzelleşmek uğruna organlarından bile vazgeçiyor... Uyuşturucu kaçakçıları modern dünya ile bağlantısı olmayan yerlileri yok ediyor… İşte Dünyanın Konuşmadıkları…

Giriş Tarihi: 4.1.2013 14:01 Güncelleme Tarihi: 4.1.2013 16:36
New York Times - Sabah Editörü Dilay Gündoğan ve Sabah Dış Haberler Editörü Selçuk Eren bu hafta Sabah TV'de Dünyanın Konuşamadıkları programında yine göz ardı edilen ancak çok ilginç ve dünyanın kaderini etkileyebilecek konuları masaya yatırdı.

GÜZELLEŞMEK UĞRUNA PARMAKLARINI KESTİRİYORLAR

Estetik cerrahi öyle bir noktaya ulaştı ki, topuklu ayakkabılarını daha rahat giymek isteyen kadınlar, küçük parmaklarını kestirmeye başladı. Her yıl ABD'de topuklu ayakkabı sevdasından vazgeçemeyen binlerce kadın, bıçak altına yatarak küçük ayak parmaklarından vazgeçiyor.

Kadınlar arasında yayılan bu ilginç estetik akımını öğrenmek için tıklayınDİLENEREK 250 HASTANE KURDU

Hayatlarını başkaları uğruna feda edenler, genellikle filmlerde karşımıza çıkıyor. Gerçek hayattaki kahramanlar ise genelde sessiz yaşam sürüyor. Ancak bazılarının yaptıkları hayırlar, o kadar büyük ve anlamlı oluyor ki tüm onlar bir anda tüm dünyanın kahramanı oluyor. Bunlardan bir tanesi de dilenerek kazandığı paralarla yoksullar için ücretsiz hizmet veren 250 hastane kuran Pakistanlı Abdül Ehdi.

İşte Edhi ve diğer gerçek kahramanların sıra dışı hayat hikayeleri… Video için tıklayınDÜNYA İLE HİÇBİR BAĞLANTILARI YOK

1 milyardan fazla kişinin Facebook üyesi olduğu günümüzde hala modern hayat ile hiçbir bağlantısı olmayan yerliler yaşıyor. Amazon Ormanı'nda yaşayan yerlilerin son zamanlarda en büyük belaları ise uyuşturucu kaçakçıları.

Dünyada neler olup bittiği hakkında hiçbir bilgileri olmayan yerliler, uyuşturucu kaçakçılarına karşı işte böyle mücadele ediyor. Tıklayın...Twitter:

@selcukeren5101
@dilaygundogan

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzellik için parmaklarını kestiriyorlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN