Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 haftalık bebeği tilki ısırdı

Londra'da evinin yatak odasında uyuyan dört haftalık bir bebek tilkinin saldırısına uğradı. Bebeğin parmağını ısıran tilki yan odada bebeğin çığlığını duyan annesinin gelmesiyle uzaklaştırıldı.

Giriş Tarihi: 12.2.2013 17:32 Güncelleme Tarihi: 12.2.2013 17:58
Bahçeden eve girdiği sanılan tilkinin evin ön bahçesinde park halindeki otomobilin arkasında çekilen güvenlik kamerası görüntüsü ortaya çıktı.

Annesi odaya geldiğinde çocuğun parmağının yarısının tilkinin boğazında olduğunu görüp tilkiye saldırdı. Tilkinin ağzından parmağın yarısını alan anne hemen hastaneye koştu. Doktorlar üç saatlik bir ameliyatla parmağı tekrar birleştirdi.

Tilkinin penceresi açık olan odadan içeri girdiği belirtildi. İngiltere'de bu olaydan sonra tilkileri tartışmaya başladı. uzmanlar Lıondra2da 10 bin tilkinin insanlarla beraber yaşadığını belirtiyor.

Londra Belediye Başkanı Boris Johnson mail On Sunday gazetesine yaptığı açıklamada "Dualarım küçük bebek ve ailesi için. Şükür ki bu tip korkunç saldırılar çok nadir. Ancak kenar mahallelerdeki tilki tehlikesinin önüne geçmek için çabalarımız sürüyor" dedi.

Bebek St. Thomas' Hospital'de ameliyat edilen çocuğun damarlarının birleştirilmesi için çok çaba harcandığı belirtildi. Morlaşan bebeğin parmağının ameliyattan sonra yeniden eski haline dönmeye başladığı ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 haftalık bebeği tilki ısırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN