Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hitler milletvekili adayı oldu

Hindistan’da rakiplerinin önüne geçmek isteyen adaylar, Hitler ve Frankenstein gibi isimlerle seçimlere aday oluyor. Peki bu sıra dışı taktik başarılı oluyor mu? Sabah Gazetesi dış haberler editörleri Dilay Gündoğan ve Selçuk Eren Dünyanın Konuşmadıkları programında bu sıra dışı olayı masayı yatırdılar.

Giriş Tarihi: 22.2.2013 15:37 Güncelleme Tarihi: 22.2.2013 15:44
Sabah Gazetesi dış haberler editörleri Dilay Gündoğan ve Selçuk Eren Dünyanın Konuşmadıkları programında bu sıra dışı olayı masayı yatırdılar.

BARCELONA, MADRİD, MANCHESTER, MİLAN… DÜNYADA EN ÇOK TARAFTARA HANGİSİ SAHİP?

Günümüzde dünya genelinde yaklaşık 4 milyar kişinin takip ettiği futbolda birçok takım artık küresel olarak destekleniyor. Peki dünyada en çok taraftarı olan takım hangisi? Türk takımlarının son durumu ne?

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
107 ÇOCUĞU SATTILAR AFRİKA'DA KEYİFSÜRÜYORLAR

Fransız bir yardım kuruluşu, evlatlık verme bahanesiyle Afrikalı 107 çocuğu kaçırdı. Yetim olduğu söylenen çocukların ailelerinin hayatta olduğu ortaya çıktı. İşte Fransa'da ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran yardım skandalı…

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHİTLER VE FRANKENSTEİN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

Hindistan'da rakiplerinin önüne geçmek isteyen adaylar, Hitler ve Frankenstein gibi isimlerle seçimlere aday oluyor. Peki bu sıra dışı taktik başarılı oluyor mu? Hepsi Dünyanın Konuşmadıkları'nda.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hitler milletvekili adayı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN