Yer yarıldı yerin dibine girdi

Giriş Tarihi: 2.3.2013 17:37

ABD’nin Florida eyaletinde korku filmlerine konu olabilecek bir olay yaşandı. Bir evin altında aniden kocaman bir delik oluştu ve Jeff Bush o boşluğun içinde kaybolup gitti.

Kayıp adamın erkek kardeşi Jeremy Bush, "Perşembeyi cumaya bağlayan gece çığlıklar ve gürültü duydum" diye konuştu. Bir itfaiye görevlisi, "Yatak odasına gittiğinde yerinde olmadığını görmüş. Mobilyalar yokmuş, sadece yatağın şilteleri duruyormuş" dedi.

CNN'e göre, Jeff Bush'un yakınları küreklerle çukuru kazmak istedi. Jeremy Bush, "Bağırdığını sanıyordum, ona yardım etmek istiyordum. Odasına gitmek istedim, annem ışığı yaktığında, sadece kocaman bir çukur gördüm" dedi. İtfaiye ilk incelemelerinde herhangi bir yaşam izine rastlamadı. Şimdi mühendisler, özel cihazlarla çukuru daha yakından incelemeye aldı.

Olay yaşandığı sırada evde toplam biri çocuk beş kişinin olduğu belirtildi. Yetişkinlerden bir kadın, olayı "Sanki bir araç eve çarptı gibi oldu" diye anlattı. Olayın yaşandığı Florida'nı batı sahillerindeki Tampa, bu tür esrarengiz obrukların oluştuğu yerlerden biri olarak biliniyor. Bilim adamlarına göre yeraltı sularının ani çekilmesi, bu tür felaketleri tetikleyebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yer yarıldı yerin dibine girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN