Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 yaşında milyoner oldu

Şöhret basamaklarını erken yaşta tırmanıp "dünyanın en küçük zengini" unvanını alan Isabella Barrett, moda ve tasarım dünyasında bir marka haline geldi

Giriş Tarihi: 23.4.2013
ABD'de "Toddlers and Tiarras" adlı bir yarışma programında, henüz altı yaşındayken yıldızı parlayan Isabella Barrett adlı küçük kız, fenomen haline geldi. Küçük Isabella'nın şimdiden kendine ait bir takı markası, milyonlarca dolar serveti, 5 yıldızlı otellerde geçen bir hayatı ve kendi deyimiyle "her şeyden çok sevdiği 60 çift ayakkabısı" var.

'BEN SÜPERSTARIM'
Güzellik yarışmalarına ve televizyon şovlarına katılan, annesiyle birlikte takı tasarlayan Isabella Barett, Daily Mirror'a verdiği bir röportajda "milyoner olmayı nasıl sevmeyeyim? Ben bir süperstarım, kendi takı markam var ve markanın patronu da benim. Her girdiğim yarışmayı kazanıyorum. Ama en çok sevdiğim şey ayakkabılar. 60 çift ayakkabım var!" dedi. Kızını tüm bu yarışmalara hazırlayan, onun makyajını yapan ve kıyafetlerini seçme görevini üstlenen anne Susanna Barrett ise kızının şımarık yetişmesini istemediğini, Britney Spears gibi küçük yaşta ünlenen yıldızların çektiği sıkıntıların kendi kızının başına gelmesini arzu etmediğini söyledi.

O ARTIK BİR MODA İKONU
Özel moda koçu, ses eğitmeni, takma tırnakları ve hatta yapay dişleriyle bir moda ikonu haline gelen küçük Isabella, televizyon programlarına ve yarışmalara katılmak için sık sık seyahat ediyor ve 5 yıldızlı otellerde konaklıyor. Isabella'nın annesi Susanna kızının diğer çocuklar gibi hamburger ve patates kızartması sevmediğini, ıstakoz gibi pahalı deniz ürünleri sipariş ettiğini söylüyor. Isabella'nın bir keresinde oda servisinden 2 bin 200 dolarlık yiyecek sipariş ettiği biliniyor.

'BIRAKMAK İSTERSE O KARARINI DA DESTEKLERİM'
Kızının lüks tüketim konusunda biraz aşırıya kaçtığını kabul eden Isabella'nın annesi Susanna Barrett, "Bu yaşananlar kızımın kişiliğinin bir parçası. Ben ise sadece onu destekliyorum. Yarın tüm bu gösterileri bırakmak istediğini söylerse, o kararını da desteklerim" diye konuşuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 yaşında milyoner oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN