Prens piramidi!

İngiltere tahtının 3 numaralı varisi Prens Harry'nin, ordunun ABD'deki en yüksek rütbeli subayı Tümgeneral Buster Howes ve ponpon kızlarla birlikte "insan piramidi" kurması ilgi çekti

Giriş Tarihi: 14.5.2013
Olimpiyat Şampiyonu Usain Bolt'a karşı yarışan, Brezilya'da plaj voleybolu oynarken görüntülenen, basın mensuplarına çörek pişiren, İngiltere tahtının 3 numaralı varisi Prens Harry bu kez de "insan piramidi" kurarak basının ilgisini çekti. ABD Hava Kuvvetleri Okulu'nun Amerikan Futbolu takımıyla antrenmana çıkan Prens Harry başarılı performansıyla övgüleri kabul ettikten sonra, amigoların gösterisini izledi. Galler Prensi Harry daha sonra, akrobatik hareketlerinden çok etkilendiği ponpon kızlar ve amigolarla bir insan piramidi oluşturdu. İngiltere Ordusu'nun ABD'deki en yüksek rütbeli subayı Tümgeneral Buster Howes'la yan yana insan piramidinin en alt katında duran Prens, sırtlarında bir sıra amigo ve en üstte de Hava Kuvvetleri Futbol takımının maskotu mavi şahinle birlikte poz verdi.

GAZİ OYUNLARINA DA KATILDI

Renkli kişiliği, sıra dışı eğlence anlayışı ve katıldığı çılgın partilerle gündeme gelen ve kraliyet ailesinin saygınlığı konusunda tartışmalara sebep olan Prens Harry, bu kez daha saygın bir organizasyonda aldığı rolle kamuoyunun takdirini kazandı. ABD'nin Colorado eyaletinde düzenlenen ve İngiltere, ABD, Kanada ve Avustralya ordularında görev yaparken yaralanan askerlerin yarıştığı bir spor organizasyonu olan The Warrior Games'teki (Savaşçı Oyunları) müsabakaları ilgiyle izleyen, ve oyunlarda aktif rol alan Prens Harry, samimi ve rahat tavırlarıyla dikkat çekti ve sporcu gazilerle tek tek konuşarak onlara moral verdi. 2010'dan beri her yıl düzenlenen The Warrior Games, gazilerin tedavi süreçlerinde ve topluma geri kazandırılmasında önemli bir role sahip.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prens piramidi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN