Kitabında korkuya yer yok

Giriş Tarihi: 6.6.2013

Ukrayna'daki gösteri sırasında iki aslanın saldırısına uğrayarak kanlar içinde kalan aslan eğitmeni Oleksiy Pinko, iyileşir iyileşmez görevinin başına döndü

Ormanların kralı olarak kabul edilen aslanlarla dans etmek, sivri dişlerinin arasına boynunu teslim etmek ya da güreş yapmak... Ukraynalı aslan terbiyecisi Oleksiy Pinko, aslanlarla sergilediği olağanüstü gösterilerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Etrafına dizdiği aslanlara istediğini yaptırabilen Pinko, şu sıralar yoğun bir şekilde Rusya'daki gösterisine hazırlanıyor.

YARDIM GEÇ GELİNCE...

Rusya'nın başkenti Moskova'da aslanları ile gösteriler düzenleyecek olan Pinko'nun provasından görüntüler uluslararası ajanslara yansıdı. Başarılı eğitmen aslında Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bulunan Ulusal Sirk'teki bir gösterisinde iki aslanın saldırısına uğramıştı. 2010'daki gösteride iki aslan bir anda üzerine saldırdıkları Pinko'ya pençeleriyle vurmaya başlamıştı. Kaçamayan ve aslanları sakinleştiremeyen Pinko, yardım gelene kadar kanlar içinde kaldı. Aslanlar Pinko'nun sol eli ısırmıştı. Kısa bir süre tedavi gören Pinko, iyileşmesinin ardından vakit kaybetmeden işine dönmüştü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kitabında korkuya yer yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN