Dünyanın en zevkli işlerini kaptılar!

Giriş Tarihi: 22.6.2013

Avustralya Turizm Ofisi'nin "Dünyanın En İyi İşi" isimli tanıtım kampanyasında sembolik işleri kazanan 6 isim açıklandı. Elemanlar, 6 ay için 100 bin dolar kazanacak

Avustralya Turizm Ofisi'nin "Dünyanın En İyi İşi" isimli tanıtım kampanyasında kazanan 6 kişi açıklandı. 3 ayda 196 ülkeden tam 339 bin kişinin başvuru yaptığı 6 sembolik iş pozisyonunu kazananlar İrlanda, ABD, Brezilya, İngiltere, Kanada ve Fransa'dan çıktı. Ağustosta işe başlayacak olan 6 kişi, altı aylık sözleşme için 100 bin dolar alacak. Yarışmada daha önce açıklanmayan 7'nci bir kategoride kazanan isim duyurularak sürpriz yapıldı. Virgin Australia Havayolu şirketinin 'High Flyer' iş pozisyonunu ABD Dallas'tan Cameron Ernst isimli bir genç kazandı. Ernst 6 ay boyunca Avustralya'nın tüm noktalarına 'VIP' yolcu olarak uçuş yapıp deneyimlerini yazacak. 34 yaşındaki İngiliz Richard Keam bir çocuk babası. 6 ay boyunca "lezzet ustalığı" pozisyonunda şarap bağlarını, ünlü restoranları ziyaret edip 'Vedat Milor'luk yapacak. İrlandalı internet girişimcisi Allan Dixon görkemli kanyon ve çöllerin bulunduğu kuzey bölgesinde safari yapıp yerli halkla tanışarak "doğa gezginliği" yapacak.

FRANSIZ ÇİFTÇİNİN KIZI DA VAR

ABD'li Andrew Smith parti adamı olarak "eğlence şefliği" yapacakken, Fransız bir çiftçinin kızı olan Eliza Detrez Quennsland'de "vahşi yaşam parkı korucusu" olacak. "Kent fotoğrafçılığı" Brezilyalı Roberto Seba'ya verilirken, Kanada'dan Greg Snell "vahşi hayvan bakıcılığı" yapacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyanın en zevkli işlerini kaptılar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN