Elmalı teselli

, 'ın kurucusu 'un ölümünden 20 gün sonra, kendine 'elmalı turta' veren Washington eski Belediye Başkanı Fenty'ye aşık olduğu ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 10.8.2013 11:26 Güncelleme Tarihi: 10.8.2013 11:27
'un ısırık aldığı elma (), kısa sürede dünyanın en önemli teknoloji devlerinden biri olmuştu. 6 Ekim 2011'de kansere yenik düşen Jobs'la birlikte Apple'ın da ivmesi aşağıya doğnu inmeye başlamıştı. Ancak dün gündeme bomba gibi düşen bir iddia, Apple'a bir darbe daha vuracak gibi.

DENİZDE BALMADI!

Steve Jobs'un 20 yıllık eşi 'un, eşini kaybettikten sadece 20 gün sonra bir konferansta tanıştığı Washington eski Belediye Başkanı ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Bu iddia Adrian Fenty'nin eşinden geldi. O konferansta üzgün duran Bayan Jobs'un yanına giden Adrian Fenty'nin, 'elmalı turta' ikrama ederek yeni bir arkadaşlığın başlamasını sağladığı ve birkaç gün sonra ikilinin birbirlerine aşık olduğu belirtildi. Bu ilişkinin başlamasından sadece 4 ay sonra Adrian Fenty, eşinden boşandı ve kızının da velayetini almadı. Çiftin ABD dışında birçok kez buluştuğu da iddialar arasında. Jobs ailesine yakın kaynaklar da, Lauren'ın Steve'den ayrılmak istediği ama kanser hastalığı nedeniyle bu isteğinden vazgeçmek zorunda kaldığını söyledi.

SERVETİ 10 MİLYAR DOLAR

2011 yılında vefat eden Apple'ın kurucusu Steve Jobs'ın eşi Laurene Powell Jobs, en zengin 100 listesinden indi. Apple hisselerinin iki ay içinde yüzde 24.5 değer yitirmesi Jobs'un servetindeki erimenin asıl nedeni olarak öne çıktı. Laurene Powell Jobs'un serveti 9.9 milyar dolara indi. Dünyanın en zengin kadınlarından biri olan Bayan Jobs'un birçok farklı ülkede turizm konusunda yatırım planladığı da belirtildi.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elmalı teselli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN