İştahınız kaçabilir...

Marketten aldığı ların üzerindeki 'noktacıkları' önce anlayamadı...

Giriş Tarihi: 5.11.2013 11:50
'nın Hampton bölgesinde yaşayan Taylor ailesi, marketten aldıkları ların kendilerini bu kadar büyük bir tehlikeye sokabileceğini tahmin edemezdi...

Consi Taylor, eline aldığı muzun üzerindeki noktacıkları önce ciddiye almadı. Ta ki 'noktacıklar' teker teker salonun ortasında bulunan halıya atlayarak kaçışmaya başlayana kadar. 'Noktacıkların' aslında örümcek sürüsü olduğunu fark eden Taylor, hemen fotoğraf makinesine sarıldı ve bu anı adeta dondurdu. Fotoğrafı uzmanlara gösterdiklerinde ise şokları bir kademe daha yükseldi. Örümceklerin dünyanın en zehirli türü olan 'Brezilya Gezgin Örümceği' olduğu ortaya çıktı.

Zehirleriyle bir insanı iki saat içinde öldürebilen bu örümcekler Dört kişilik Taylor ailesinin evini istila etmiş bulunuyor. 37 yaşındaki Richard Taylor, 29 yaşındaki eşi Consi Taylor, üç yaşındaki oğulları Benjamin ve üç aylık kızları Annabelle ile birlikte bir otele taşınmak zorunda kaldı. Olayın patlak vermesinden bu yana yaklaşık 1000 poundluk bir masrafla karşılaşan aile evini tamamen temizletmiş durumda.

Kaynak: Vatan

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İştahınız kaçabilir...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN