Erdoğan'ı heyecanlandıran sürpriz

Giriş Tarihi: 9.11.2013 01:59
Başbakan Erdoğan'a Polanya'da bürokratların eşlerinden oluşan bir heyet karşıladı, İstiklal marşını okudu.

Polonya'da temaslarda bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski ile Cumhurbaşkanlığı Konutu'nda görüştü. Erdoğan'ı otel dönüşünde ise büyük bir sürpriz yapıldı. İşte Erdoğan'ın da eşlik ettiği o sürpriz;

Erdoğan, Parlamento Binası'nda önce Polonya Meclis Başkanı Ewa Kopacz ile daha sonra da Polonya Senato Başkanı Borusewicz ile bir araya geldi. Görüşmeler yaklaşık birer saat sürdü.

Görüşmelere, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın yanısıra heyette bulunan diğer bakanlar da katıldı.

ERDOĞAN'A İSTİKLAL MARŞI VE CEDDİN DEDEN SÜRPRİZİ

Başbakan Erdoğan, Varşova'daki resmi temaslarının ardından kaldığı
otele girerken sürprizle karşılaştı. Polonyalı bürokrat eşlerinin oluşturduğu Polonya Türkiye Sanat Grubu üyeleri, Başbakan Erdoğan'ı İstiklal Marşı ve Ceddin Deden mehteran marşıyla karşıladı.

Başbakan Erdoğan ve heyetteki bakanlar da koroya eşlik etti.

Koro üyelerine teşekkür eden ve onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, gazetecilere sürprizle ilgili şunları söyledi:

"Gayet güzel sürpriz oldu. Biliyorsunuz martta Polonya Cumhurbaşkanı ülkemize geliyor ve diplomatik ilişkilerimizin 600'üncü yılı kutlamalarını başlatacağız. Şimdi kurumlarımız arasında ilişkiler başlamış vaziyette. Bu sürpriz hoş bir adım oldu. Gayet güzel olacak"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'ı heyecanlandıran sürpriz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN