Eski first lady Carla Bruni göz kamaştırdı

Belçika'daki konserinde göz alıcı güzelliğiyle dikkat çeken Carla Bruni'yi ön sırada izleyenler arasında eski Fransa Cumhurbaşkanı olan eşi Nicolas Sarkozy de vardı

Giriş Tarihi: 17.12.2013
Fransa'nın eski first ladysi Carla Bruni, yeni çıkardığı "Little French Songs" albümü için büyüleyici konserler vermeye devam ediyor. Siyasete döneceğine dair güçlü sinyaller veren eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ise eşini hiçbir konserde yalnız bırakmıyor. Bruni, Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Kraliyet Sirki'nde, izleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti verdi. Fakat dikkatler Carla Bruni'nin göz alıcı güzelliği kadar, Nicolas Sarkozy'nin önümüzdeki döneme dair verebileceği bir ipucuna da odaklanmıştı.

SARKOZY DE DÖNÜYOR

Sarkozy ile evlendikten sonra mankenlik ve sahne hayatına ara veren Bruni'nin sahnelere dönüşü Avrupa basınının yakından takip ettiği konulardan biri. Kimilerine göre sadece Carla Bruni değil, eşi Nicolas Sarkozy de eski alışkanlıklarına dönme hazırlığı yapıyor. Nicolas Sarkozy'nin, hafta içi verdiği "Dönmeyi isteyip istememek gibi bir sorun yok ortada. Bence dönmemek gibi bir ihtimalim yok. Bu seçimi kadere ve Fransa halkına bırakacağım" demeci eski siyasetçinin şimdiye kadarki en kuvvetli dönüş sinyali olarak değerlendiriliyor. Kamuoyu yoklamalarında da Sarkozy'nin şansı gayet yüksek görünüyor.

ESKİ MANKEN...

Fransa'da Sarkozy'yi, şu anki Cumhurbaşkanı François Hollande'a tercih edeceğini söyleyenlerin oranı yüzde 46 iken, tam tersini söyleyenlerin oranı yüzde 27'de kalıyor. 1990'lı yılların en çok kazanan mankenlerinden olan, 2000'li yıllarda da şarkılarıyla başarıyı yakalayan sanatçının konserlerine gelenler Bruni'nin büyüleyici tavırlarına ve kendine has sesine hayran kalıyor. Fakat çıkışta Nicolas Sarkozy de en az karısı kadar çok imza dağıtıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski first lady Carla Bruni göz kamaştırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN