Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adolf Hitler ve sevgilisi

Tarihin en kanlı diktatörlerinden Nazi lideri Adolf Hitler’in ölümüyle ilgili olarak ortaya atılan iddialara bir yenisi daha eklendi.

Giriş Tarihi: 25.1.2014 15:35
Üstelik bu kez Hitler'in aslında 1945'te Berlin'deki sığınağında intihar etmediğine kanıt olarak bir fotoğraf dahi yayınlandı.

Yayınlanan bir kitapta faşist lider Hitler'in aslında 1945 yılında Berlin'den kaçmayı başararak önce Arjantin'e sonra Paraguay'a gittiği belirtildi.
Paraguay'ın ardından Brezilya'ya yerleşen Hitler'in burada 95 yaşına kadar yaşadığı ileri sürüldü. Tüm bu iddialara kanıt olarak da bir fotoğraf ortaya kondu. Söz konusu fotoğrafta Hitler olduğu belirtilen bir kişi ile siyahi bir genç bir kadın görülüyor. Kadının da Hitler'in Cutinga isimli kız arkadaşı olduğu belirtildi.

Hitler'in Adolf Leipzig ismi kullandığı ve 12 bin kişilik Nossa Senhora do Livramento kasabasında "yaşlı Alman" olarak anıldığı iddia edildi.
Simoni Renee Guerreiro Dias adlı yazarın "Hitler Brezilya'da- Yaşamı ve Ölümü" isimli kitabına göre Hitler Paraguay'da 1984'teki ölümüne dek siyahi kız arkadaşı Cutinga ile birlikte oldukça mutlu bir şekilde yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adolf Hitler ve sevgilisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN