Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Justin ve dünya için 2014 zor geçecek

Feng-shui uzmanları, Çin takvimine göre yarın başlayacak At Yılı'nın, aşırı sıcaklarla askeri ve diplomatik krizlere gebe olduğunu, Justin Bieber'i de zor bir senenin beklediğini söylüyor

Giriş Tarihi: 30.1.2014
Hong Konglu feng-shui uzmanları, Çin takvimine göre yarın başlayacak At Yılı'nın uğursuzluk getireceğine inanıyor. Uzmanlara göre bu yıl çatışmalar, doğal afetler, yüksek sıcaklıklar ve Asya'da ekonomik krizin yaşanacağı bir yıl olacak. Çin Takvimi'ne göre yarın Yılan Yılı bitiyor, At Yılı başlıyor. Ancak Hong Konglu feng-shui (Çin mitolojisine göre kötü ve iyi enerjileri temsil eden doğal olay ve tabiat manzaralarının yorumlanması) uzmanları, 2014 yılına ilişkin olumlu yorumlarda bulunmadı. Bu yıl çatışmalar, doğal afetler, yüksek sıcaklıklar ve Asya'da ekonomik krizin yaşanacağı bir yıl olacak. 2014 tahminlerine göre Kanadalı ünlü şarkıcı Justin Bieber'ı da çok iyi bir yıl beklemiyor. Skandanlarla gündeme gelen Bieber, için olayların kontrolden çıktığı bir yıl olacak ayrıca bazı sağlık sorunları da yaşayabilir.

OBAMA'YI ZOR BİR YIL BEKLİYOR
Ünlülerin feng shui uzmanı Alion Yeo da "Pek çok skandal, çatışma, patlama ve tartışma yaşanacak" öngörüsünde bulundu. Çatışmaların şubat, mayıs ve ağustos aylarından diplomasi alanında yaşanması olasılığının yüksek olduğunu belirten Yeo, bu çatışmanın diğer aylarda askeri alana da sıçrayabileceğini söyledi. Yeo, "Diaoyu Adası'nda (Çin-Japonya-Tayvan arasında hakimiyet tartışmalarına yol açan, Japonya'nın kontrolündeki bir ada) askeri bir çatışma görünüyor" dedi. Mali piyasalara ilişkin yorumda bulunan başka bir fengshui uzmanı Chow Hon-ming ise, "Batı ekonomisinde gözle görülür bir iyileşme görülecek. Ancak Asya'daki ülkeler bazı zorluklarla karşılaşacak. Hatta gerileyebilirler" dedi. ABD Başkanı Barack Obama için de zor bir yıl olacağını savunan Chow, "Gaflar yapabilir. Siyasi kırmızı çizgiler söz konusu olduğunda bazı engellerle karşılaşabilir" yorumunda bulundu. Her iki uzman ayrıca, ateş elementinin etkisiyle bu yıl rekor seviyede yüksek sıcaklıkların ve doğal afetlerin yaşanacağını da kehanetlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Justin ve dünya için 2014 zor geçecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN