Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ABD'li cani anne itiraf etti

ABD'nin Utah eyaletinde dün evinin garajında kutular içinde 7 bebek cesedi bulunmasının ardından gözaltına alınan kadın, 6 bebeğini boğarak öldürdüğünü itiraf etti.

Giriş Tarihi: 15.4.2014 10:08
Salt Lake City'nin 56 kilometre güneyindeki Pleasant Grove kasabasında dün gözaltına alındıktan sonra yetkililer tarafından sorgulanan 39 yaşındaki Megan Huntsman, 1996 ve 2006 yılları arasında 7 kez doğum yaptığını söyledi.

Bebeklerden birinin ölü doğduğunu belirten Huntsman, diğer bebeklerini doğar doğmaz boğarak öldürdüğünü, cesetlerini havlulara sarıp plastik bir torbanın içine koyduktan sonra kutuların içine yerleştirdiğini kabul etti.

Yargıç, Huntsman için öldürdüğü her bebeğe 1 milyon dolardan toplam 6 milyon dolar kefalet belirledi.

Huntsman'ın işlediği cinayetler, boşandığı eşi Darren West'in garajı boşaltmaya çalışırken içlerinde bebek cesetleri bulunan kutuları bulması ile ortaya çıkmıştı.

Metafetamin üretiminde kullanılan kimyasal madde bulundurmaktan 2009'da 9 yıl hapis cezasına çarptırılan ve şartlı tahliye edildikten sonra eski eşinin 3 yıl önce ayrıldığı evine geri dönen West'in, cesetleri bulduktan sonra Huntsman'ı aradığı, kadının işlediği cinayetleri kabul ettiği öğrenildi.

Bebeklerin babasının West olup olmadığı DNA testiyle belirlenecek. Çiftin evde tek başlarına yaşamlarını sürdüren 20, 18 ve 13 yaşlarındaki kızlarının, annelerinin gebeliklerinden haberleri olmadığı belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'li cani anne itiraf etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN