Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bill'in sevgilisi komşusu mu?

Eski ABD Başkanı Clinton'ın Monica skandalından sonra ilişki yaşadığı 'sarışının' sosyetik komşusu olduğu iddia edildi

Giriş Tarihi: 27.7.2014
ABD'de yayımlanan bir kitaba göre eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın "Beyaz Saray'da seks" skandalından sonra yasak ilişki yaşadığı ikinci kadının sosyetik güzel Julie McMahon olduğu iddia edildi. Üç çocuk annesi bir dul olan McMahon Clinton'lar ile aynı muhitte oturuyor. "Sarışın" ve "Enerji veren" lakaplı sosyetik güzel Demokrat Parti'nin milyoner destekçisi ve Clinton'ların yakın dostu Joel Tauber'ın kızı. İddialara göre, Clinton ve McMahon'un 1998'de görevdeyken Clinton'ın malikânesinde bir araya geliyordu. McMahon'un eşinden ayrılması ile birlikte sıklaşan buluşmaların yurt dışına da taşındığı belirtiliyor. Clinton'ın yurtdışı seyahatleri ile McMahon'un yurtdışından ABD'ye dönüşlerinin aynı tarihe denk gelmesi de dikkat çekiyor.

VAZGEÇMEYİNCE...
Daily Mail'in iddiasına göre Mc Mahon, Clinton eşi Hillary'den kendisi için vazgeçmeyeceğini öğrenince ilişkiyi sona erdirdi. Mcmahon'un Hillary Clinton seyahtteyken Clinton'ların malikanesinde yatıya kaldığı öne sürüldü.

İLK KADIN BİNBAŞIYI 'ASKERLE AŞK' YAKTI
İngiliz donanmasının ilk kadın binbaşısı unvanına sahip Sarah West (41), görevden alındı. 2011'de unvan sahibi olan Binbaşı, 2012 yılında çoğunlukla erkek mürettebattan oluşan bir gemiyi kontrol etmeye başlamıştı. West'in mürettebatından bir askerle aşk ilişkisi yaşadığı ortaya çıktı. West'in sırrını ortaya çıkaranın kim olduğu bilinmiyor. Görevden alınan West'in depresyon tedavisi gördüğü söyleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bill'in sevgilisi komşusu mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN