Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ABD'de seri katliam: 7 kadın cesedi bulundu

İndiana'daki iki şehirde bir otel ile terk edilmiş evlerden 7 kadın cesedi çıktı. Polis, gözaltındaki zanlı Darren Vann'ın itirafları sayesinde kurbanlara ulaştı

Giriş Tarihi: 21.10.2014
ABD'de seri katliam: 7 kadın cesedi bulundu
ABD'nin Indiana eyaleti, korku filmlerini aratmayacak bir seri katliamla sarsıldı. Cuma akşamı gözaltına alınan Darren Vann'ın itirafları sonrasında yapılan araştırmalarda, Hammond ve Gary şehirlerindeki 4 bölgede 7 kadına ait cesetler bulundu. Hammond Emniyet Müdürü John Doughty, cinsel şiddet suçlusu 43 yaşındaki Vann'ın itirafları sonrasında yapılan araştırmalarda, cesetlerden birine Hammond şehrindeki bir otelde, üçüne terk edilmiş bir evde ve diğerlerine de değişik bölgelerdeki terk edilmiş evlerde ulaşıldığını bildirdi.

KURBANLARIN YAŞI 19 VE 35
Gary Belediye Başkanı Karen Freeman-Wilson da yaptığı açıklamada, bilgilerin gelmeye devam ettiğini farklı şehirlerde de kurbanların olabileceğini ifade etti. İncelemelerde 2 kadının kimliğinin tesbit edildiği ve birinin 19 yaşındaki Afrika Hardy ve diğerinin ise 8 Ekim'den beri kayıp 35 yaşındaki Anith Jones olduğu kaydedildi. Polis yetkililerinin açıklamasında, daha fazla cesedin ortaya çıkarılma ihtimali bulunduğu belirtilirken, seri katilin kurbanlarının birbirlerini tanıyıp tanımadıkları ve bir bağlantılarının olup olmadığı bilinmiyor.

2. ZANLIDAN POLİSLE İŞBİRLİĞİ

Polisin göz altına aldığı Teksas eyaletinin Austin kentinden cinsel suçtan hüküm giymiş bir kişinin de cesetlerin bulunmasında polisle işbirliği yaptığı bildirildi. Gözaltındaki Vann'ın ise şu ana kadar bir kadının öldürülmesinden sorumlu olduğu ancak diğer cesetlerle bağlantısının henüz kesin olmadığı ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'de seri katliam: 7 kadın cesedi bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN