Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ölmeden önce 'uzaylıların' fotoğraflarını yayınladı

Giriş Tarihi: 29.10.2014 15:23 Güncelleme Tarihi: 29.10.2014 16:30
Ölmeden önce 'uzaylıların' fotoğraflarını yayınladı

Ünlü ABD'li bilim adamı Boyd Bushman ölmeden önce kendisini kaydettiği bir videoda dünyayı ziyarete gelen uzaylıların varlığıyla ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

2014 yılı Ağustos ayında kaydedilen videoda ABD'li ünlü bilim adamı Boyd Bushman bu merkezde mühendis olarak çalışırken gizlice ele geçirilmiş uzaylıların fotoğraflarını yayınladı.

Bushman ABD'li yetkililer tarafından sürekli inkar edilen Area 51 merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısı ile ilgili çalışmalar yapan bir grup bilim insanının varlığına şahit olduğunu söyledi.

Boyd Bushman çekilen fotoğrafları delil olarak göstererek kayıt altına aldığı videoda Area 51 merkezinde ele geçirilen uzaylıların 2 tür olduğuna işaret etti.

Uzun parmaklara ve perdeli ayaklara sahip olanların "Quintumnia" adlı bir gezegenden dünyaya geldiklerini ileri süren Bushman Nevada'daki üste çalışanların bunları 2 gruba ayırmasının nedeni olarak da birinin dünyalılara daha yakın olduğunu diğer grubun ise daha düşmanca bir tavır gösterdiğini iddia etti.

40 yılı aşkın tetkik ve patent üzerine çalışmalar yapan Boyd Bushman aralarında Hughes Aircraft, General Dynamics, Lockheed Martin ve Texas Instruments gibi şirketlerde önemli araştırmalarda bulundu.

Bushman'ın bu itiraflarına ABD'den henüz bir yalanlama gelmedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ölmeden önce 'uzaylıların' fotoğraflarını yayınladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN