Berlusconi ile ilişkisinin kitabını yazdı

Francesca Pascale'nin, Berlusconi'yle ilişkisini anlattığı kitap yayımlandı. Eski başbakanın yaş farkı yüzünden önce direndiğini belirten Pascale, pes etmediğini söyledi

Giriş Tarihi: 6.11.2014
Berlusconi ile ilişkisinin kitabını yazdı
Eski İtalya Başbakanı 'nin sevgilisi Francesca Pascale, ilişkilerinin nasıl başladığını ve gündelik yaşamlarını bir kitapta anlattı. BBC Türkçe internet sitesinin haberine göre 29 yaşındaki Pascale, Berlusconi'nin ilk başlarda aralarındaki yaklaşık 50 yıllık yaş farkı nedeniyle "direniş gösterdiğini" ancak kendisinin pes etmediğini söyledi. Francesca Pascale, ilişkileriyle ilgili bilinmeyenleri Berlusconi'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Bruno Vespa'ya anlattı. Vespa'nın 6 Kasım'da çıkacak yeni kitabında yer alan açıklamalardan bir kısmı haftalık Oggi dergisinde yayımlandı. İtalyan basınında "Berlusconi'yi nasıl elde ettim?" başlığıyla yayımlanan haberlere göre Pascale, çocukluğundan beri Berlusconi'ye hayran olduğunu ve onunla tanışmayı kafasına koyduğunu belirterek şunları söyledi: "Ona saplantılı şekilde aşık oldum. Yavaş yavaş Haydi İtalya'ya (Berlusconi'nin partisi) yaklaşmaya başladım. 5 Ekim 2006'da büyük an gelmişti. "Silvio seni özlüyoruz" grubundan 4 deli kızla birlikte Roma'daydık ve Berlusconi'nin toplantısının olduğu otele gittik. Gerçekten çok çekiciydi. "Başkanım, çok yakışıklısınız" dedim. Gülümsedi ve "İyi misin?" diye sordu. Bir kağıda yazdığım telefon numaramı verip "Telefonunu bekliyorum" dedim. O da bana "Çok hızlısın" dedi. Birkaç gün sonra gece yarısı telefonum çaldı. Önce bunun şaka olduğunu sandım. Sonra iki saat telefonda konuştuk." Pascale, Berlusconi'nin ilk başlarda aralarındaki yaş farkı yüzünden çekincelerinin olduğunu da söyledi ve "Ama ben 'Evet aramızda neredeyse 50 yaş var, kızın ya da torunun bile olabilirdim. Ayrıca seninle sevgili olmak isteyen bir sürü kadın olduğunu da biliyorum. Ama ben sana aşığım ve sen de er ya da geç bana aşık olacaksın' dedim" diye konuştu.

'HÂLÂ KISKANIYORUM'
Berlusconi'nin 16 Aralık 2012'de bir TV programında ilişkilerini açıkladığını hatırlatan Pascale, "O zamandan beri hep yanındayım" dedi. Pascale, Berlusconi'nin özel yaşamında "çok şefkatli, eğlenceli, ironik ve asla yorulmayan" biri olduğunu da anlattı. Berlusconi'ye evde "aşkım" ya da "B" diye seslendiğini, dışarıda ise "Başkanım" diye hitap ettiğini söyledi. Berlusconi'nin "bunga bunga" olarak anılan ev partilerinden bazılarına katıldığını açıklayan Pascale şöyle devam etti: "Etrafını kuşatan kadınların neredeyse hepsiyle tanıştım ve hepsini kıskanıyordum. Hala da kıskancım. Bu konuda Sicilyalılardan beterim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berlusconi ile ilişkisinin kitabını yazdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN