Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öldürdüğü hastalarla selfie çekti!

İtalya'da Daniela Poggiali isimli bir hemşirenin, geçtiğimiz ay 38 hastayı öldürdüğü haberleri Avrupa basınında uzun süre konuşuldu. Skandalın ardından bir ay geçmesinin ardından, Poggiali'nin zevk için öldürdüğü 38 hastanın cesedi ile selfie çektirdiği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 25.11.2014 14:16
Öldürdüğü hastalarla selfie çekti!
Hemşirenin cesetlerle çektiği selfi fotoğrafları dehşete düşürdü.

İtalyan hemşire Daniela Poggiali, İtalya'nın Lugo kentinde meydana gelen 38 kişinin ölümüyle bağlantısı olduğu şüphesiyle tutuklanmıştı. Umberto Hastanesi'nde görevli olan hemşire Poggiali'nin sorumluluğunda olan 86 hastanın 38'i ölünce yetkililer harekete geçmişti.

İtalya'nın kuzey doğusunda yer alan Ravenna'da bir hastane ölen 78 yaşındaki kadının otopsisinde anormal seviyede potasyum klorür saptandı.

CESETLERLE SELFIE BASINA SIZDI

42 yaşındaki hemşirenin, cesetin yanında baş parmaklarıyla çekilmiş fotoğrafları basına sızdı. Bir hastanenin yatak odasında çekildiği düşünülen fotoğraflardan birinde ölünün taklidini yapan hemşirenin baş parmağını ağzına doğru tuttuğu görülüyor.

Fotoğraflarını sosyal medyada gören hemşire arkadaşı durumu polise bildirmiş. Hemşire Poggiali hastane yönetimi tarafından görevden alındı. Poggiali, fotoğraftaki yaşlı kadının o görüntüler çekilirken sağ olduğunu iddia etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öldürdüğü hastalarla selfie çekti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN