Rasmussen'le ilgili çarpıcı iddialar!

Giriş Tarihi: 25.11.2014 13:49
Rasmussen'le ilgili çarpıcı iddialar!

NATO Genel Sekreterliği görevi sona eren Anders Fogh Rasmussen’in koruması PET Ajanı Frank Martinsen, Rasmussen’in hayatını yazdı. 'Liv Vagt' (Koruma) adlı kitapta, Rasmussen’in zevk için Misk Sığırını vurduğu, protestoculardan korktuğu ve Polonyalı bir erkek arkadaşıyla uyuduğu gibi çarpıcı iddialar yer alıyor

Danimarka Gizli Servisi PET'ten ayrılarak özel bir şirkette çalışmaya başlayan Frank Martinsen, kitabı yazmak için PET 'den izin almadığını söyledi. Eski NATO Genel Sekreteri Rasmussen kitap hakkında şu ana kadar bir yorum yapmadı. Frank Martinsen, kitapla ilgili olarak 'Ekstra Bladet' gazetesine yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Ben kamuoyunun şöyle ya da böyle bildiği şeyleri kaleme aldım. Oysa yazabileceğim ve kitabımı çok daha popüler yapacak gizli şeyler vardı ama yazmadım. Rasmussen hakkında çok şey biliyorum ama yazmak ve anlatmak istemiyorum."

ZEVK İÇİN SIĞIR ÖLDÜRDÜ

Rasmussen'in zevk için 'Misk sığırını' öldürmüş olması iddiaları hayvan severleri kızdırırken, Polonyalı bir erkek arkadaşı ile uyumuş olması da Eski NATO Genel Sekreterinin eşcinsel olabileceği sorusunu akıllara getirdi. Rasmussen'in basın sözcüsü Michael Ulveman ise kitap hakkında bir açıklama yapmayacaklarını bildirdi. PET Ajanı Frank Martinsen hakkında görevi gereği gizli bilgileri koruması gerekirken açığa çıkararak kötüye kullanmak suçundan dava açılabileceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rasmussen'le ilgili çarpıcı iddialar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN