Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni doğan bebeği öldü diye gömdüler ama...

Çin'de yeni doğan bebeği öldü diye ağacın dibine gömdüler ama her şeye rağmen minicik bedeniyle inatla nefes aldı.

Giriş Tarihi: 6.12.2014 16:46 Güncelleme Tarihi: 6.12.2014 17:06
Yeni doğan bebeği öldü diye gömdüler ama...
İngiliz Daily Mail Gazetesi'nde yer alan habere göre, Dongdong isimli kentte Bir çiftlikte yaşayan ve 7 yaşında bir kız çocuğu daha olan genç kadın henüz 6 aylık hamileyken ağır sancı çekince eşini aradı. "Sanırım çocuğumuzu düşürüyorum, hemen eve gelmelisin" diyip telefonu kapatan genç kadını eşi daha sonra yerde kan içinde buldu.


SAĞLIK EKİPLERİ ÖLDÜ DEDİ HASTANEDEKİ DOKTOR "BAKALIM"


Ambulanstaki sağlık ekipleri bebeğin öldüğünü ve kontrol edilmesine gerk olmadığı söylendi. Bunun üzerine büyükanne bebeği bir ağacın altına gömdü. Hastanedeki doktor ise bebeği kontrol etmek gerektiğini söyleyince çılgına dönen anne, çocuğunun yaşıyor olabileceği ihtimali üzerine, hemen mezara koştu. Çocuğunu ağacın altından çıkaran genç kadın, bebeğinin nefes aldığını görünce hemen hastaneye götürdü.

İŞTE O BEBEKTEN GÖRÜNTÜLER - VİDEO

Ancak ailenin ve küçük bebeğin dramı burada da bitmedi. Aile sağlık hizmetlerinin parasını ödeyemeyince bebek 3'üncü günden sonra küvözden çıkarılmak zorunda kaldı. He Young isimli baba, ailenin tek çalışan üyesi olunca ödemelerde zorlandıklarını söylediler. Olayın basına yansıması ise en azından bir süreliğine her şeyin yoluna girmesini sağladı. Aileye tüm dünyadan yardımlar yapılmaya başlandı ve küçük bebek ise sa��lığına kavuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni doğan bebeği öldü diye gömdüler ama...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN