Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yapay şekilde hamile bırakmış!

’li yetkililer tarafından serbest bırakılan Hernandez’in karısının hamile olmasına açıklama geldi. Meğer Hernandez'den alınan spermler ABD'li yetkililer tarafından Küba’ya ulaştırılmış ve Adriana Perez yapay döllendirme tekniğiyle hamile bırakılmış.

Giriş Tarihi: 23.12.2014 10:50 Güncelleme Tarihi: 23.12.2014 11:48
Kübalı casus yapay şekilde hamile bırakmış!
ile 54 yıllık düşmanlığı kenara bırakarak diplomatik ilişki kurma kararı alırken, iyi niyet göstergesi olarak da bir dizi takas gerçekleştirildi.

Takas sırasında serbest bırakılanlar arasında; Küba 5'lisi olarak anılan veABD tarafından luk yaptıkları gerekçesiyle hapsedilen 5 kişiden biri olan Gerardo Hernandez de vardı. Hernandez, ülkesine gelişinde karısı Adriana Perez tarafından sevinçle karşılandı. Ancak dikkatler kavuşmadan çok Perez'in karnına yöneldi.

ABD'YE GİRİŞİ YASAKTI AMA..

Genç kadının karnı burnundaydı. Hernandez, 2001 yılından bu yanaKüba'ya 3600 km uzaklıkta, California Eyaleti'ndeki bir hapishanede ömür boyu hapis cezasını çekiyordu.

Eski bir Küba casusu olan eşi Adriana Perez'in ise ABD'ye giriş yasağı vardı. Havana'da bebeğin babası konusunda dedikodular ayyuka çıkınca Hernandez bir açıklama yaptı, "Herkes bize nasıl olduğunu soruyor. Bebek için 'uzaktan kumanda' kullanmak zorunda kaldık. Bu, iki ülke arasındaki üst düzey pazarlıkların bir parçasıydı" dedi.

PAPA ARACI OLDU

CNN Televizyonu'nun haberine göre, Hernandez'in çocuk sahibi olma isteği, iki ülke arasında Kanada ve Papa Fransuva'nın arabuluculuğunda gerçekleşen pazarlıklar sırasında gündeme geldi. ABD'li yetkililer California'da Hernandez'den alınan spermleri Küba'ya ulaştırdı ve Adriana Perez bir klinikte yapay döllendirme tekniğiyle hamile bırakıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kübalı casus yapay şekilde hamile bırakmış!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN