Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Saçlarımız benziyor ama babası değilim'

Prenses Diana ile yaşadığı aşk tiyatro oyununa konu olan emekli Binbaşı James Hewitt, "Prens Harry'nin babası" olduğu iddiasını bir röportajında reddetmişti

Giriş Tarihi: 30.12.2014
'Saçlarımız benziyor ama babası değilim'
İngiltere, Prensi Harry'nin babasının aslında Prens Charles olmadığına yönelik söylentiler tekrar alevlendi. Söylentilerin tekrar gündeme gelmesini sağlayan ise bir tiyatro oyunu oldu. 9 Ocak-14 Şubat arasında Londra'da sahneye taşınacak olan "Gerçekler, Yalanlar ve Diana" isimli tiyatro oyununda Prens Harry'nin babasının Prens Charles değil, adı Prenses Diana ile aşk dedikodularına karışan emekli Binbaşı James Hewitt olduğu iddia ediliyor.

SOMUT KANIT YOK

Oyunun yazarı Jon Conway, Prenses Diana'nın Binbaşı Hewitt ile ilişkisinin şimdi 30 yaşında olan Harry'nin doğumundan iki sene önce başladığını ve bunun da iddianın kanıtı olduğunu söylüyor. Aslında oyunda bu iddiayı doğrulayacak somut bir kanıt bulunmuyor. Ancak söylentinin oyunun başarısına katkıda bulunması bekleniyor. Dedikoduların merkezindeki emekli Binbaşı James Hewitt, 2002'de Sunday Mirror gazetesine verdiği bir röportajda Prens Harry'nin kızıl saçlarıyla kendi saçları arasında bir benzerlik olduğunu kabul etmişti. Ancak Hewitt "Harry'in babası olmam mümkün değil" sözleriyle iddiaların Prenses Diana'yı karalamak için uydurulan bir düzmece olduğunu söylemişti. Prens Harry ya da İngiliz kraliyet ailesinden herhangi bir açıklama gelmezken, İngiliz basınında "Prens Harry bu habere çok gülecek" yorumları yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Saçlarımız benziyor ama babası değilim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN