Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Skandala Kraliçesi de karıştı!

Kraliçesi 2. 'in oğlu Prens Andrew'un reşit olmayan bir kızla ilişkiye girdiği iddiaları Buckingham Sarayı’nın ve İngiltere’nin gündeminden düşmüyor. Saray, York Dükü Prens Andrew’un skandala karıştığı iddialarını yalanlanlarken bu kez Virginia Roberts’ın Kraliçe Elizabeth ile de tanıştırıldığı iddiası ortaya çıkınca skandal yeni bir boyut kazandı.

Giriş Tarihi: 6.1.2015 10:43
Skandala İngiltere Kraliçesi de karıştı!
gazeteleri "seks kölesi" diye ifade ettikleri Virginia Roberts'ın Kraliçe ile tanıştırıldığının iddia edildiğini yazdı. Akşam gazetelerinden Evening Standard, Virginia Roberts'ın babası Sky Roberts'ın kızının, 2011 yılında Jeffrey Epstein tarafından Londra'ya getirildiğinde Kraliçe ile de tanıştırıldığını iddia ettiğini yazdı. Gazete Roberts'ın: " Virginia birkaç yıl önce bana Londra'ya gittiğinde Prens Andrew ve Kraliçe Elizabeth ile tanıştığını söyledi. Kızım Kraliçe ile tanıştığı için çok heyecanlıydı." sözlerine yer verdi.

Buckingham Sarayı diğer bütün iddiaları olduğu gibi bu iddiayı da yalanlayan bir açıklama yaptı. Saray sözcüsü, Saray tutanaklarında böyle bir kayda rastlanmadığını iddiaların doğru olmadığını vurguladı.

17 YAŞINDA VE ZORLA

Virginia Roberts Florida eyaletinde bir mahkemeye sunduğu belgelerde Prens ile 1999 ve 2002 arasında henüz küçük yaştayken üç ayrı yerde (Londra, New York ve Epstein'ın özel mülkü olan bir Karayip adasında), cinsel ilişki kurmaya zorlandığını öne sürmüştü.

Roberts henüz 17 yaşındayken banker Jeffrey Epstein'in, kendisini Prens Andrew da dahil bazı erkeklerle cinsel ilişkiye zorladığını iddia ederek dava açtığı ve Epstein'in 2008 yılında cinsel suçlardan mahkum olduğu belirtildi. Kadın, savcıların konuyu ele alışını sorgulamak için aynı belgeleri mahkemeye sunarak başka bir dava da açmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Skandala İngiltere Kraliçesi de karıştı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN