Caddenin ortasında çocuğunu satıyor

Giriş Tarihi: 7.1.2015 11:13 Güncelleme Tarihi: 7.1.2015 16:19
Caddenin ortasında çocuğunu satıyor

'in güneyindeki Qingdao şehrinde cadde ortasında erkek çocuğunu daha çok para verecek olana satan nin dramatik bir öyküsü var.

İkiz çocuklarından kız olanı kanser olduğu i çareyi erkek çocuğunu satmakta bulan 29 yaşındaki Meng Xiangyan elinde tuttuğu kartonla gelip giden arabalara sesleniyor. , kocasıyla birlikte her iki çocuklarını da sevdiklerini ancak akut lösemi hastası olan kızlarının edilmezse kesinlikle öleceğini söyledi.

TEDAVİ VE İYİ BİR YAŞAM İÇİN!

Oğlunu satarak hem çocuğunun daha iyi bir yaşama kavuşmasını hem de kızlarının tedavisi için bir şanslarının olacağını söyleyen anne, "Bir yıl öncesine kadar harika bir ailemiz vardı. İkiz olan küçük erkek ve küçük kızımla beraber ihtiyacımız olan her şeye sahiptik. Ama kızıma geçen yıl Ağustos ayında lösemi tanısı konuldu. Biz kızımızın tedavisi için akraba ve arkadaşlarımızdan aldığımız borç parayla tedavi etmeye çalıştık ama yetmedi. Şimdi tek umudumuz oğlumu satarak bu tedaviyi yapmaktır" dedi. Kızının tedavisine başlamak için evlerini de satan aile şimdi on metre karelik bir evde yaşıyor. Kocasıyla beraber göçmen işçi olarak geldikleri şehirde kocası da hastanede yatıyor. Kocası çalıştığı iş yerindeki iskelenin çökmesi sonucu ağır yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Xiangyan, kaza sonrası kocasının patronunun ortada kaybolduğunu ve hastane masrafı olan 10 bin İngiliz sterlinini ödeyebilmek için de çocuklarını satmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Dört saat boyunca yol kenarında beklemesine rağmen çocuğunu satamayan Xiangyan yoldan geçenlere, "Lütfen kızımı satın alın, çok ihtiyacım var" diye yalvardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Caddenin ortasında çocuğunu satıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN