Ünlü aktörün Fransa mesajı ülkeyi salladı

İspanya’nın en ünlü aktörlerinden Willy Toledo’nun Paris’teki katliam sonrası yaptığı açıklamalar ülkede büyük polemik yarattı.

Giriş Tarihi: 8.1.2015 09:54 Güncelleme Tarihi: 8.1.2015 11:21
Ünlü aktörün Fransa mesajı ülkeyi salladı

İspanyol aktör Toledo sosyal medyada paylaştığı mesajlarında "Charlie Hebdo" saldırısının arkasında günde milyonlarca kişiyi öldüren batının olduğunu savundu. Aktör Willy Toledo mesajında "Siz hiç gürültü çıkartmadan günde milyonlarca kişiyi öldürüyorsunuz, onların bu olaylar karşısında sessiz mi kalacağını düşündünüz" dedi. Pentagon ve NATO'nun bombalı saldırılarının ülkeleri bile yok edecek düzeye geldiğine dikkat çeken ünlü aktör, "Bu olaylara karşı eleştirilerimi dile getireceğim, amacım sadece sizin de hafızanızı tazelemektir" açıklaması yaptı. Paris'deki saldırıyı lanetlediğini, şiddetle kınadığını da hatırlatan İspanyol aktör bu katliam ile herkesin başına önünü koyarak iyi düşünmesi gerektiğini ifade etti.

SALDIRIDA DİKKAT ÇEKEN İDDİA!- TIKLAYIN

ÖLDÜRÜLEN POLİS MÜSLÜMAN ÇIKTI!- TIKLAYIN

CHARLIE HEBDO DERGİSİNE SALDIRI: EN AZ 12 ÖLÜ - TIKLAYIN

CHARLIE HEBDO SON OLARAK O TWEETİ PAYLAŞTI - TIKLAYIN

İSLAM'A KARŞI ALARMA GEÇELİM!

Willy Toledo bir süre önce de Avusturalya'da bir cafeye düzenlenen saldırı sonrasında attığı bir twitte, "Adamın biri bara giriyor, içerdekileri rehin alıyor, hiçbir zarar yok, ardından polis baskın düzenliyor 3 ölü. Sonuç dünyada İslam'a karşı alarma geçelim sesleri yükseliyor" demişti.

OLAY YERİNDEN FOTOĞRAFLAR - TIKLAYIN

FRANSA'DA YARIN ULUSAL YAS İLAN EDİLDİ - TIKLAYIN

İSPANYOL AKTÖRÜN KATLİAM MESAJI ÜLKEYİ SALLADI - TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü aktörün Fransa mesajı ülkeyi salladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN