Gazete sahibi ve başkan sokakta!

Evsizlere dikkat çeken kampanyaya destek veren Independent gazetesi sahibi Lebedev ve Londra'nın Türk kökenli belediye başkanı Johnson bir gece sokakta yan yana uyudu

Giriş Tarihi: 13.1.2015
Gazete sahibi ve başkan sokakta!
Osmanlı İmparatorluğu'nun son içişleri bakanlarından Ali Kemal'in torunu olan Londra Belediye Başkanı Boris Johnson bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında renkli görüntüler verdi.

ÖNCE SOHBET SONRA UYKU
İngiliz Independent gazetesinin sokakta yaşayanlara dikkat çekmek amacıyla başlattığı 'Evsiz Veteranlar' kampanyası kapsamında Londra Belediye Başkanı Boris Johnson ve Independent'in Rus sahibi Evgeny Lebedev cuma gecesini sokakta geçirdi. Kentte evsizlere verilen uyku tulumlarından alarak St Paul's Katedrali yakınındaki Graham Caddesi'ne giden ikili evsizlere destek verdi. Lebedev sokak deneyimi sonrası yazdığı makalede evsizlerin sistemin çarklarına sıkışmamaları için herkese görevler düştüğünü anlattı. Johnson da "Sokakta yaşayanlara desteğimiz sürecek" dedi. Johnson ve Lebedev kendilerini sokakta gören Londralılar'la gece boyunca sohbet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazete sahibi ve başkan sokakta!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN