'Eski sevgilim

Ünlü pilotu Kurt Busch, fiziksel şiddete uğradığını iddia edip hakkında uzaklaştırma kararı çıkarmak isteyen eski sevgilisi Patricia Driscoll'ün para karşılığı insanları öldürdüğünü öne sürdü

Giriş Tarihi: 15.1.2015
'Eski sevgilim kiralık katil’
Amerikan Stok Otomobil Yarışları () takımlarından Stewart-Haas'ın pilotu Kurt Busch, hakkında uzaklaştırma kararı çıkarmak isteyen eski sevgilisi Patricia Driscoll'ün (37) olduğunu iddia etti. Busch, fiziksel şiddete uğradığını öne süren eski sevgilisi Patricia Driscoll'ün uzaklaştırma talebiyle açtığı davada hâkim karşısına çıktı. 36 yaşındaki pilot, avukatı Rusty Hardin'in sorularına cevaben verdiği ifadede, terk edilmişlik hissiyle kariyerini bitirmek istediğini ileri sürdüğü Driscoll'ün eğitilmiş bir kiralık katil olduğu iddiasını ortaya attı. Ayrıldığı sevgilisinin merkez ve Güney Amerika ile Afrika'da çeşitli görevler aldığını söyleyen Busch, Teksas eyaletinin El Paso kentinde bulundukları sırada evi kamuflajla terk eden Driscoll'ün, döndüğünde üstünde bir pardesü olduğunu ve içine giydiği gecelikte de kan lekeleri gördüğünü ileri sürdü.

14 YILLIK CİNAYETİ İZMARİT ÇÖZDÜ - TIKLAYIN

'AVUKATI BİLE İNANMIYOR'
Busch ifadesinde ayrıca eski sevgilisinin "para karşılığı insanları öldürdüğünü itiraf ettiğini ve silahla öldürdüğü kişilerin sonrası çektiği fotoğrafları kendisine gösterdiğini" de anlattı. Duruşma sırasında ne Driscoll ne de avukatı Carolyn McNeice iddiaları reddetti ancak Driscoll, daha sonra verdiği bir demeçte, hakkında sarf edilen sözlerin gülünç olduğunu belirterek, "Herhangi bir temele dayanmayan bu iddialar, itibarımı zedelemek amacıyla ortaya atılmıştır. Söylenenlere avukatı bile inanmıyor. İlginç olan şu ki bu acayip iddiaların bir bölümü, 8 yıldır üzerinde çalıştığım bir film senaryosundan alınmış" yorumunu yaptı.

'KAFAMI ÜÇ KEZ DUVARA ÇARPTI'
Driscoll daha önce de Busch'un 26 Eylül 2014'te Delaware eyaletinin Dover şehrinde yapılan yarış günü, takım otobüsünde kendisini dövdüğü iddiasıyla dava açmıştı. Gazilere, eğitim ve iş olanağı sağlayan, mali ve manevi açıdan yardımcı olan hayır kuruluşu "Armed Forces Foundation" ve güvenlik sistemleri konusunda hizmet veren "Frontline Defense Systems"ın başındaki Driscoll, eski erkek arkadaşının kendisini boğazından tutatarak kafasını 3 kez duvara çarptığını öne sürmüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Eski sevgilim kiralık katil’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN