Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyuna Türkiye de dahil olunca

Batı ile ilişkileri kötüleşen , ve Türkiye ile ekonomik ortaklığını güçlendirerek dış politikasında başka taraflara yöneliyor.

Giriş Tarihi: 3.2.2015 10:37 Güncelleme Tarihi: 3.2.2015 11:02
Oyuna Türkiye de dahil olunca
JB Press'de yer alan haberde, petrol fiyatının düşmesinin 'nın doğal kaynaklar ve ulaşım alanlarındaki projelerinin karının azalmasına sebep olacağı belirtilerek Rus ekonomisini olumlu etkileyecek Rus- ortaklığının önemi vurgulanıyor.

Haberde şu ifadelere yer verildi:

"Güney akım projesinin kapatılması Devlet Başkanı 'in Avrupa Birliği ile işbirliğini kısıtlamak istediğinin kanıtıdır. Oyuna Türkiye'nin dahil olması Avrupalı ülkeleri endişeye soktu. Projenin iptal edildiği ilan edildiği zaman herkes Putin'in itibarının sarsıldığını dile getirdi, fakat yeni güzergah belirlenince gülmeye son verdiler. Doğuda Çin, batıda Türkiye. Devlet Başkanı Putin Türk ve Çinli liderleriyle işbirliği sayesinde yeni uluslararası politikasının temelini atmaya başladı. "

Obama'dan Çipras'a: Saçlarına ak düşer!


Haberde Ukrayna krizinden de bahsedilerek;


"Rusya'nın eylemleri Avrupa basınında komşu ülkenin topraklarını askeri yollarla ihlal olarak algılanıyor. Rus Devlet Başkanı ise tüm kötülüklerin sebebi olarak tanıtılıyor. " denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyuna Türkiye de dahil olunca
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN