Çocuklarını diri diri !

Giriş Tarihi: 13.2.2015 16:40 Güncelleme Tarihi: 13.2.2015 16:53
Çocuklarını diri diri yaktı!
Tüyler ürperten olay dün 'nın Lennik şehrinde meydana geldi. 35 yaşındaki kadın üç kız çocuğunu bir kulübeye kilitleyip ateşe verdi. Daha sonra kocasını arayan cani kadın çocuklarının çığlıklarını babalarına dinletti. Evden 12 mil uzakta olan baba Hellmut Ulin (38) telefondaki çığlık seslerini duyunca çılgına döndü.

Babalarına çocuklarının çığlıklarını dinleten gözü dönüş kadın kocasına, "Onları kurtarmak için acele etsen de çok geç kalmış olacaksın. Onları kurtaramayacaksın" dedi.

Telefondan sonra eve koşan baba gördükleri karşısındaşok geçirdi. Baba eve vardığında 2 yaşındaki Omy, 4 yaşındaki Abbygail ve 6 yaşındaki Madyson'un yanmış cesetleriyle karşılaştığını dile getirdi. Baba Hellmut, olay yerine vardığında annelerinin bahçede sakince sigara içtiğini ve kendisine "On dakika çığlık attıktan sonra sesleri kesildi" dediğini belirtti.

Kan donduran bu durum karşısında çaresiz kalan koca, "Ona icrayla ilgili bir mektup göndermiştim. Ama onu sadece korkutmak için yaptım" dedi.

Boşandıktan sonra çocukların velayeti baba Hellmut Ulin'e verildiğinde karısı,"Çocuklarımı asla sana bırakmayacağım" dediği iddia edildi.

Görgü tanıklarının söylediğine göre vicdansız anne, içi kağıtla doldurulmuş kulübeye çocuklarını kilitleyip ateşe verdi.

Yetkili bir psikolog, "Bir annenin çocukalarını öldürebileceği düşünülemez. Büyük ihtimalle kadın ağır bir depresiyon geçirdi" dedi.

Olayın ardından polis kadını cinayet suçlamasıyla gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklarını diri diri yaktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN