lerinde servet taşıyorlar!

'nın Mumbai kentindeki bir doktor optikle mücevheratı bir araya getirdi. Şiker Araştırma adlı bir merkezde çalışan doktor 24 karat altın parçalarından oluşan lens yaptı.

Giriş Tarihi: 16.2.2015 15:04
Gözlerinde servet taşıyorlar!
'da doktoru Çandraşiker Çavan'ın müşterilerinin 'gözlerinin içi parlıyor.' Eşinin dişine taktırdığı pırlantalardan etkilenen ve kozmetik dişçiliği örnek alan Çavan, kontakt lense özel bir karışım haline getirdiği 24 karat altın parçacıklarını enjekte etti. Bir tanesi 5 gr ağırlığında olan bu lenslerdeki diğer bir fark da altınla gözün temas etmemesi için eklenen ilave bir tabaka. Lenslerin fiyatı ise 15-18 bin dolar arasında değişiyor.

'HERKES GÖZLERİNİZİN ETKİSİNDE KALACAK'


Ruptly haber ajansına konuşan Çavan, "Dünyadaki en son trend bu: Göze takılan mücevherler. Herkes sana bakacak, gözlerinin etkisinde kalacaklar" dedi.

Çavan Today.com sitesine verdiği demeçte de aldığı geribildirimleri anlattı: "Farklı yorumlar geliyor. Kimisi korkunç göründüğünü söylüyor ama çoğu kullanıcı sevmiş. Bollywood ünlüleri de beğendi. Çok yakında trend olur. (…) Lady Gaga ve takipçilerine bir bakın. İnsanların yeni akımları benimseyebilmesi için biraz zaman lazım. Ünlüler bu lensleri kullanmaya başlayana kadar bekleyin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözlerinde servet taşıyorlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN