'un babası konuştu

Giriş Tarihi: 2.3.2015 11:54 Güncelleme Tarihi: 2.3.2015 15:43
Cihatçı John'un babası konuştu

Örgütün esir aldığı rehineleri öldüren celladı Muhammed Emwazi'nin babası Jasem Abdulkarim 'oğlumun ölüm haberini bekliyorum' dedi.

asılı, Kuveyt doğumlu bilgisayar mühendisliğinden celladı olan Muhammed Emwazinin babası Jasem Abdulkarim, oğlu hakkında bildiklerini anlattı.

Jassem Abdul Karim Cihatcı John'un babası (51) ''Oğlum 2010'da İngiltere'de sonra iş olanakları aradı. Kendine uygun işi bulamıyınca tekrar Kuveyt'e döndü burada da istediği maaş bulamayınca tekrar Türkiye'ye geri döndü. Uzun bir süre hiç görüşmedik. 2013 yılında bizi arayıp benden ve annesinden Suriye'de insani hizmetlere katılacağını ve hellallik istediğini söyledi. Sonradan onu televizyonlarda kafa keserken gördük. O günden beri onun ölüm haberini bekliyorum'' dedi.

Ben onun sesini Amerikan rehin infazından önce duydum ilk önce tam sesini tanıyamadım, video'yu eşim'de izliyordu ve birden bağırmaya başladı ''Bu benim oğlumun sesi, insanları öldüren benim oğlum'' dedi. O zaman infazı gerçekleştirenin oğlum olduğuna emin oldum.

Kaynak : Haber7

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cihatçı John'un babası konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN