Türkiye'nin en iyi haber sitesi

karşıtları gövde gösterisi yaptı

Tel Aviv'de toplanan onbinlerce gösterici, 'ya 'aday olmaktan vazgeç' çağrısında bulundu. Eski MOSSAD başkanı da " liderlik krizi yaşıyor" dedi

Giriş Tarihi: 9.3.2015
Netanyahu karşıtları gövde gösterisi yaptı
Tel Aviv'deki Rabin Meydanı'nda önceki akşam toplanan kalabalık " değişim istiyor" sloganları attı. Son dönemlerin en geniş katılımlı gösterisinde, Başbakan Benyamin 'ya "17 Mart'ta yapılacak genel seçimlerde aday olmaktan vazgeç" çağrısında bulunuldu. Çoğunluğu sol görüşlü olan göstericiler adına konuşan sözcü; İsrail'in önceliklerinin sağlık, eğitim ve konut gibi ihtiyaçlar olması gerektiğini söyledi. Gösteri meydanında kurulan kürsüde, İsrail'in istihbarat teşkilatı MOSSAD'ın eski başkanı Meir Dagan da bir konuşma gerçekleştirdi. Netanyahu'yu eleştiren Dagan, "İsrail, kurulduğundan beri hiç bu kadar kötü duruma düşmemişti. Netanyahu, altı yıllık başbakanlığı döneminde, daha iyi bir gelecek için hiçbir inisiyatif almadı" dedi.

NETAN YAHU FAVORİLERDEN
İsrail'de 11 partinin katılacağı 17 Mart'ta yapılacak parlamento seçimlerine yönelik kamuoyu araştırmalarında, İşçi Partisi lideri İzak Herzog liderliğindeki "Siyonist Blok" ile Başbakan Benyamin Netanyahu'nun Likud Partisi'nin en fazla oyu alması bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Netanyahu karşıtları gövde gösterisi yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN