Dedikodu olmadan her şey sıkıcı olurdu

Giriş Tarihi: 17.3.2015
Dedikodu olmadan her şey sıkıcı olurdu

10 gündür ortalarda görülmeyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, dün St. Petersburg'da Kırgızistan mevkidaşı Almazbek Atambayev'i ağırladı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin dünyanın gözünün üzerinde olduğu liderlerden biri. Kısa bir süre kameralar önünde olmaması bile hakkında birçok komplo teorisinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Nitekim de öyle oldu. En son 5 Mart'ta kameralar önüne çıkan Putin'in o tarihten sonra ajanslara servis edilen fotoğraflarının eski olduğu iddiaları Rusya'da dedikodu kazanlarını kaynatmıştı. Ancak dün Kırgizistan Devlet Başkanı Almazbek Atambayev'i St. Petersburg' da ağırlayan Putin kameralara poz vererek tüm komplo teorilerini çürüttü. Putin ikili görüşme sonrası gazetecilerin sağlık durumu ve iddialarla ilgili sorularına esprili bir dille cevap verdi: Dedikodu olmadan her şey çok sıkıcı olurdu...

KİMİ 'BABA OLDU' DEDİ KİMİ 'DARBE'
İşte ortaya atılan iddialar;
Sağlık sorunu: Ağır bir gribe yakalandığı, bel ağrılarının nüksettiği iddia edildi. Öldü diyenler bile oldu.
Sevgilisi doğum yaptı: Sevgilisi Alina Kabayeva'nın İsviçre'de doğum yaptığı, Putin'in de çocuğunu görmek için İsviçre'ye gittiği iddia edildi.
görmezden gelindi: Putin'in fotoğrafları özellikle servis edilmeyerek propoganda savaşı başlatıldı.
Darbe tehlikesi: Putin'in eski ekonomi danışmanı olan muhalif kanattan Andrey İllarionov "Putin koltuğunu kaybedebilir" diye yazınca darbe dedikouduları yayıldı.
Nemstov faktörü: Muhalif politikacı Boris Nemtsov'un öldürülmesi sonrası katilleri için "Büyük vatanseverler" diyen Çeçen lider Ramazan Kadirov ile onunla yakın ilişkileri olan Putin'in arasını açmak isteyenler komplo kurdu. Putin'in bu yüzden bir süre ortada görünmek istemedi.
Saray'da çatlak: Putin'in Kremlin içinde birçok politikacıyı karşısına aldığı, sağlam iç ittifakların çatırdadığı dedikoduları yayıldı.


TÜRKRUS.COM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dedikodu olmadan her şey sıkıcı olurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN