Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Amira Abase: 'Her gece Erdoğan'a dua ediyorum'

İngiltere'den 'a katılmak için Türkiye üzerinden 'ye geçtikleri ileri sürülen üç İngiliz kızın ailesi son umudumuz dedikleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek için Türkiye'ye gidiyor.

Giriş Tarihi: 18.3.2015 12:05 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 15:21
Amira Abase: 'Her gece Erdoğan'a dua ediyorum'
İngiltere'nin başkenti Londra'dan 'a katılmak için Türkiye üzerinden 'ye geçen İngiliz vatandaşı 15 yaşındaki Amira Abase, 16 yaşındaki Şahimima Begüm ve Kadiza Sultana'nın gözü yaşlı aileleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek için önümüzdeki hafta Türkiye'ye gidiyor.
İngiltere polisinin Suriye'ye geçtiklerini açıklamasının bu yana haber alınamayan kayıp kızlardan Kadiza Sultana'nın kız kardeşi Halima Kanum, Amira Abase'nin babası Hussen Abase, Şamima Begum'ın ablası Şahmina Begum DHA'ya yaptığı açıklamada son umutlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu söyledi.

ERDOĞAN İÇİN HER GECE DUA EDİYORUM


Kızımın yokluğunun verdiği acıyı hiçbir kelime ifade edilemez olduğunu ifade eden Amira Abase'nin babası Hussen Abase, kızınının nerede olduğunu ve ne yaptığını bilmememin kötü bir kabus olduğunu söyleyerek, Cehennemde yaşıyor gibiyim. Hayat şu anda bizim için inanılmayacak kadar zor. Kızımın hayali iyi bir işkadını olmaktı. Bu kadar büyük halleri varken böyle birşey yaptığına hala inanamıyoruz. Tek umudumuz Cumhurbaşkanı Erdoğan. Erdoğan'ın çok özel ve çok iyi kalpli birisi olduğunu biliyorum. Ünlü güçlü bir kişilik ve bizim acımızı paylaştığını biliyorum ve onun hakkında güçlü hislere sahibim. Hergece Allahın ona sağlık vermesi için dua ediyorum dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Amira Abase: 'Her gece Erdoğan'a dua ediyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN