Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç nehre atlayıp 'Kimi seviyorsan onu kurtar' dedi

'de sevdikleri erkeği paylaşamayan iki kız, köprüden nehre atlayıp genç adamın hangisini sevdiğine karar verip onu kurtarmasını bekledi.

Giriş Tarihi: 19.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 17:45
Genç kızlar nehre atlayıp 'Kimi seviyorsan onu kurtar' dedi
'de yaşanan akılalmaz olayda, eski sevgilisi ile yeni sevgilisinin dırdırından sıkılan adam, iki kızı yüzleştirmeye karar verdi. 21 yaşındaki Wu Hsia, eski sevgilisi Jun Tang ile yeni sevgilisi Rong Tsao'yu bir araya getirdi.

İŞLER ÇIĞIRINDAN ÇIKTI


Jun'dan ayrılan Wu, Rong ile yeni bir ilişkiye başlamıştı ancak Jun sürekli olarak eski sevgilisini yeniden kazanmaya çalıştı.
Wu, "İki tarafın dırdırından çok sıkılmıştım. Rong, Jun'dan şikayet ediyordu; Jun, Rong'dan ve ben artık buna dayanamıyordum" diye konuştu. Sonunda 3 kişi Ningbo şehrinde bir köprüde buluştu ancak olaylar düzelmek yerine kötüye gitti. tartışmaya başladı. Wu'nun eski sevgilisi Jun, yeni sevgili tarafından yapılan bir yorumdan incinde ve nehre atlayarak eski sevgilisinden kendisini kurtarmasını istedi. Yeni sevgili Rong, Wu'nun eski sevgilisini kurtarmak için suya atlamasından korkunca o da suya atladı ve o da yardım istemeye başladı.

ERKEK TERCİHİNİ YAPTI

Wu, suya atlayıp yeni sevgilisi Rong'u kurtararak meseleyi bir sonuca ulaştırdı. Sırılsıklam ıslanan ve yaralanan kızı hastaneye götüren Wu, kardeşini arayıp nehre gidip eski sevgilisini kurtarmasını söyledi. birimleri ile olay yerine gelen Wu'nun kardeşi eski sevgilinin kurtarılmasını sağladı. Kurtarma görevlisi, genç kızın önemli bir yaralanma yaşamadığını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç kızlar nehre atlayıp 'Kimi seviyorsan onu kurtar' dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN