Devlet Başkanı tişört kurbanı oldu

Giriş Tarihi: 9.4.2015 12:03 Güncelleme Tarihi: 9.4.2015 12:30
Ekvador Devlet Başkanı tişört kurbanı oldu

Devlet Başkanı Rafael Correa, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen genç bir destekleyicisinin giydiği “” tişörtünün kurbanı oldu.

Serbest kıyafetle şehirde gezmekte olan Devlet Başkanı Correa, genç bir destekleyicisinin kendisiyle fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi. Ancak, üzerinde İngilizce "" yazılı ve Ekvador liderinin bulunduğu tarafa doğru ok işareti bulunan bir tişört giyen çocukla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada yayılınca, Correa dalga konusu oldu.

''CIA'DEN CASUS BİR ÇOCUK...''

Twitter'da, Correa'nın kullandığı MashiRafael kullanıcı adına atıfta bulunularak "IAmWithStupidMashi" (Aptal Mashi ile Beraberim) hashtagi Ekvador'da günün en yüksek trendleri arasına girerken, "CIA'den casus bir çocuk hükümetin istikrarını bozmaya çalışıyor, bu harika bir manşet olur", "O çocuk okulda bir mevki istediğinde ne olacağını görelim" gibi dalgacı tweet'ler atıldı.

GENCİN ANNESİ: KÖTÜ NİYETİ YOK, TİŞÖRTTE NE YAZDIĞINI BİLMİYOR

Fotoğrafın, Ekvador'un Facebook üzerindeki mizahi sayfasında paylaşılması üzerine de çocuğun annesi fotoğrafı koyanlarla iletişime geçerek, kaldırılmasını istedi. Anne, çocuğunun herhangi kötü bir niyeti olmadığını, tişörtte ne yazdığını bilmediğini dile getirdi.

Öte yandan, Devlet Başkanı Rafael Correa'nın destekleyicileri de, Ekvadorlu liderin sosyal medyada dalga konusu olmasının ardından karşı atak yaptı. WeAreWithYouMashi (Seninleyiz Mashi) hashtagi ile tweet'ler atan destekleyiciler günün trendlerine girmeyi başardı.

NASA'DAN DÜNYAYI SARSAN AÇIKLAMA

MASALINI BİLEMEDİ DİYE ÖLDÜRESİYE DAYAK

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekvador Devlet Başkanı tişört kurbanı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN