Ryan Gosling'ten göz yaşartan video

Giriş Tarihi: 5.5.2015 20:11 Güncelleme Tarihi: 8.6.2015 19:23
Ryan Gosling'ten göz yaşartan video

Vine fenomeni Ryan McHenry'nin video serisi 'Ryan Gosling Won't Eat His Cereal' (Ryan Gosling, mısır gevreğini yemeyecek), nihayet amacına ulaştı. Ryan Gosling bu kez mısır gevreğini yedi!

Vine kanalında yayınladığı 'Ryan Gosling Won't Eat His Cereal' (Ryan Gosling, mısır gevreğini yemeyecek) adlı video serisiyle sosyal medyada popülerlik kazanan 27 yaşındaki Ryan McHenry, bir türlü ünlü aktörün dikkatini çekememişti.

Ryan Gosling'ten göz yaşartan video Vine fenomeni Ryan McHenry'nin video serisi 'Ryan Gosling Won't Eat His Cereal' (Ryan Gosling, mısır gevreğini yemeyecek), nihayet amacına ulaştı. Ryan Gosling bu kez mısır gevreğini yedi! 5 Mayıs 2015 Hayranının ömrü yetmedi...

Vine kanalında yayınladığı 'Ryan Gosling Won't Eat His Cereal' (Ryan Gosling, mısır gevreğini yemeyecek) adlı video serisiyle sosyal medyada popülerlik kazanan 27 yaşındaki Ryan McHenry, bir türlü ünlü aktörün dikkatini çekememişti.Kanser hastası olan McHenry, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybedince Ryan Gosling sosyal medyadan şu mesajı yayımladı:

"Kalbim Ryan McHenry'nin ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. Küçücük de olsa onun hayatının bir parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum."

Mesajının ardından bir video paylaşan Ryan Gosling, paradosinin konusu olan mısır gevreğini yiyerek Ryan McHenry'ye mesaj gönderiyor.

Kaynak: Hürriyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ryan Gosling'ten göz yaşartan video
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN