Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CEVA Global sağlık sektöründeki çalışmalarını da bir Türk’e emanet etti

Dünyanın önde gelen tedarik zinciri yönetim şirketi CEVA Global, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika’da İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Turhan Özen’i Sağlık Sektöründen Sorumlu Kıdemli Genel Başkan Yardımcısı olarak atadı. Özen, CEVA Global’in yıllık 300 milyon dolarlık sağlık sektörü lojistiğini yönetecek.

Giriş Tarihi: 20.5.2015 16:06
CEVA Global sağlık sektöründeki çalışmalarını da  bir Türk’e emanet etti
Turhan Özen, IVECO'da lojistik kariyerine 1991 yılında başlamış ve CEVA'ya 2000 yılında katılmıştır. Turhan Özen, şirkette kıdemli pozisyonlarda giderek artan sorumluluklar üstlenmiş, çalıştığı sektörlerde hep kuvvetli tedarik zinciri ve operasyonel çözümler geliştirmiş, piyasalarda hızlı büyüme sağlamıştır. Galatasaray Lisesi'nden mezun olan Özen, Boğaziçi Üniversitesinden İşletme Lisans diplomasına ve Koç Üniversitesinden Executive MBA diplomasına sahiptir. Özen, CEVA'nın Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika'da İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta idi.

CEVA Global Baş Ticari Yöneticisi Hakan Bicil; "Sağlık sektörü CEVA Global için en önemli sektörlerden biri haline gelmişti. Yılda 300 milyon doların üstünde ciro yaptığımız bu sektöre yine bir Türk'ün; Turhan Özen'in öncülük edecek olmasından çok mutluyum. CEVA, sağlık sektörünün ilaç, tıbbi cihazlar, tıbbi techizat ve diyagnostik, tıbbi atıklar, aşı ve biotech gibi belli başlı alt sektörlerde iş yapmaktadır. Turhan Özen'in uçtan uca lojistik çözümler üretmesindeki uzmanlığı ve müşterilerimiz için değer yaratmaya bağlılığı, bu sektördeki varlığımızı, hem coğrafi hem de ilave alt sektörler kazanmak anlamında, güçlendirilmesinde çok yararlı olacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CEVA Global sağlık sektöründeki çalışmalarını da bir Türk’e emanet etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN