İnanılmaz olay! dan hamileyim

'nın Texas eyaletinde yaşayan Angie Houston, un kendisine tecavüz ettiğini hatta ondan hamile kaldığını iddia ediyor.

Giriş Tarihi: 26.6.2015 17:34 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:45
İnanılmaz olay! Domuzdan hamileyim
TECAVÜZÜ ANLATTI

Texas'lı Houston bir gece golf oyunundan evine döndüğünde 'Pete' isimli tarafından tecavüze uğradığını söylüyor. İnsanlar delirdiğimi ve psikolojik tedavi görmem gerektiğini söylüyor fakat ben böyle düşünmüyorum diyen kadın domuzun nasıl tecavüz ettiğini dahi anlatıyor.

ÜZERİMDE İÇ ÇAMAŞIRIM YOKTU

Yıllardır domuzun kendisine tecavüz etmek istediğini belirten kadın '' O gece üzerimde iç çamaşırım yoktu, bu onun için kolaylık sağladı.'' açıklamasında bulundu.

MUTANT DOMUZA BENZEMEZ UMARIM

Doğacak bebek için sabırsızlandığını belirten ilginç kadın Houston 'Bekleyip görmek istiyorum bebeğim nasıl bir şeye benzeyecek. Mutant bir domuza benzemez umarım.'

Hayvanlarla cinsel ilişki konusu toplumun her kesiminde konuşulmaya başlandı. Toplumsal çalışmaları ve basın açıklamalarıyla ülkemizde gündem yaratabilen Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği, "Hayvanlarla Cinsel İlişki " konusunda bir basın açıklaması yaptı. İşte CİSED'in basın açıklamasından çok çarpıcı başlıklar:

Zoofili'nin hayvanlara karşı aşırı düşkünlükle belirlenen hafif bir duygulanım bozukluğu olabileceğini ifade eden CİSED Genel Başkanı ; "Kırsal kesimde yaşayan gençlerin karşı cinsle cinsel tatmin elde etme yolları oldukça kapalıdır, genelev olanaklarından da yoksundurlar. Bu nedenle köy yaşamına göre fazla yadırganmayan bir yolu olan hayvanlarla cinsel birleşme ülkemizde sık rastlanan bir durumdur ve neredeyse bir sapıklık olarak değerlendirilmez. Cinsel birleşme için daha çok eşekler kullanılır ve bu nedenle eşeklere kimi yörelerde "Kadifegül veya Nallı Fatma " denir. Hatta gençler arasında da, eşeklerle cinsel birleşme yaparlarsa, cinsel organlarının eşeklerin ki kadar büyük olacağı inancı yaygındır. Ancak sorulduğunda genellikle bu konuya değinmekten kaçınılır; mutlaka söz etmek gerektiğinde de genel ifadelerle geçiştirilir. Oysa veriler ülkeden ülkeye değişmekle birlikte, genel olarak kadınların %4'ünün, erkeklerin ise %8'inin ergenlikten sonra ve 20 yaşından önce hayvanlarla herhangi bir tip cinsel ilişkide bulunduğunu göstermektedir " dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnanılmaz olay! Domuzdan hamileyim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN