Bosna güzeli seri katil çıktı

Bosna Hersek'in Sırp asıllı eski güzellik kraliçesi Slobodanka Tosic, 5 cinayet ve bir hırsızlık olayına karıştığı gerekçesiyle tutuklandı

Giriş Tarihi: 5.7.2015
Bosna güzeli seri katil çıktı
Bosna Hersek'in eski güzellik Kraliçesi Slobodanka Tosic, cinayetten tutuklandı. Hırvatistan'da yakalanan Sırp asıllı Tosic'in 5 cinayet ve bir hırsızlık suçuna karıştığı iddia ediliyor. 29 yaşındaki eski kraliçeye yöneltilen suçlar, Darko Erez isimli mafya babasıyla yaşadığı ilişkiden kaynaklanıyor. Tosic, eski sevgilisi Djordje Zdrale'yi pusuya düşürüp, öldürüldüğü yere götürmekle de suçlanıyor. Mafya babası Zdrale de cinayet ve hırsızlıktan hüküm giymişti. Slobodanka Tosic, daha önce aralarında Erez ve Zdrale olan mafya babalarıyla yaşadığı aşk ilişkileriyle basının ilgi odağı olmuştu.

KOD ADI 'OPERASYON BEBEĞİ'

Tosic'in yakalandığı, kod adı "Operasyon Bebeği" olan baskında 32 kişi hakkında da farklı suçlamalar var. Bu kişilerden bazılarının suçu sabitken, bazılarının davaları ise hâlen sürüyor. Zdrale'nin de dahil olduğu ileri sürülen çetenin banka, posta ofisi gibi yerlerden 6 milyon dolar soygun yaptığı belirtiliyor. Eski güzelin, kariyeri ve katıldığı realite şovları sayesinde astronomik ücretler kazandığı biliniyor.

PLAYBOY'A POZ VERMİŞTİ

Tosic, Sırbistan'da düzenlenen Survivor yarışmasındaki performansıyla da adından söz ettirmişti. Ünlü bir model olan Tosic, Playboy dergisine de poz vermişti. Bosna Hersek'te 2005'te düzenlenen güzellik yarışmasında birinci seçilen Tosic, ayrıca Miss Photogenic isimli yarışmayı da kazanmıştı. Tosic kendisine yöneltilen suçlar nedeniyle 2014'te Bosna Hersek'ten kaçmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bosna güzeli seri katil çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN