yaptırımları Batıya 700 Milyar Dolara mal olacak

İngiltere merkezli düşünce kuruluşu Bow Group, Ukrayna krizi nedeni ile 'ya uygulanan yaptırımların Batılı ülkelere 700 milyar dolara mâl olacağını açıkladı.

Giriş Tarihi: 17.8.2015 09:57 Güncelleme Tarihi: 17.8.2015 12:24
Rusya yaptırımları Batıya 700 Milyar Dolara mal olacak
İngiltere merkezli düşünce kuruluşu Bow Group, Ukrayna krizi nedeni ile 'ya uygulanan yaptırımların Batılı ülkelere dolaylı etkileri ile birlikte 700 milyar dolara mâl olacağını açıkladı.


RUSYA'NIN EN GÜÇLÜ KADINLARI İÇİN TIKLAYIN!


İŞTE HESAP

Hazırlanan rapora göre Rusya'ya yönelik yaptırımlar 120 milyar euro doğrudan kayba neden olacak. Dolaylı ekonomik zarar ise 326 milyar euro. Doğu Avrupa ve genel olarak tüm Avrupa'da yaptırımlar 2 milyon kişinin işsiz kalmasına sebep olacak.

PUTİN'İN YENİ OYUNCAĞI-TIKLAYIN

AVRUPA'NIN KAYBI DAHA BÜYÜK

Rapora göre Rusya'nın AB ülkeleri bankalarına 147 milyar doları bulan borçları da yaptırımlar nedeni ile risk altında. İngiltere'nin uzun vadede Rusya'ya yönelik ihracat kaybı 8,6 milyar euro ve istihdam kaybı ise 119 bin işçi. ABD'nin orta vadede toplam ihracat riski ise 38 milyar doları bulacak.

RUSYA'NIN BİLİNMEYEN GERÇEKLERİ İÇİN TIKLAYIN!

"HERKESİ YAKACAK"

Bow Group Başkanı Ben Harris-Quinney, Neo-Liberal aktivistlerin yeterince tepki göstermediğini, yaptırımların İngiltere ve tüm Avrupa Birliği ülkelerine etkisinin büyük olacağını belirtti.

PUTİN'İN RUSYASI İÇİN TIKLAYIN!


TELAFİSİ ZOR

İngiliz araştırmacı Küba ve İran'la yaşanan yumuşama dönemini örnek göstererek, ekonomik kaybın telafisinin zor olacağı uyarısında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rusya yaptırımları Batıya 700 Milyar Dolara mal olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN