Çocuğunun babasını Facebook'ta arayan kadın reklam çıktı!

Avustralya’da tek gecelik ilişki sonucunda hamile kalan Fransız turist Natalie Amyot, bebeğinin babasını bulmak için facebook grubu kurdu. Sosyal medyada çok paylaşılan video bir turizm acentasının reklamı çıktı

Giriş Tarihi: 2.9.2015 15:17
Çocuğunun babasını Facebook'ta arayan kadın reklam çıktı!
Avustralya'da bir kadın tek gecelik ilişkisi sonrası hamile kaldığını ancak bebeğinin babasını bulamadığını iddia etmişti. Genç kadın babayı bulmak için Facebook'ta gurup kurdu. Ancak daha sonra bunun Avustralya'da bulunan bir turizm acentasının reklamı olduğu ortaya çıktı
Kadının sosyal medyada yayınladığı video, büyük ilgi görmüştü, uluslararası medya tarafından da haberleştirilmişti.
26 yaşındaki Amyot "ilk görüşte aşık olduğu" adamın telefon numarasını aldığını, ancak daha sonra cep telefonunu kaybettiğini ve bu nedenle ona ulaşıp bebekten bahsedemediğini söylemişti.

Ancak kısa süre sonra genç kadının, Queensland merkezli bir sosyal medya şirketi tarafından tutulan Alizee Michel isimli bir oyuncu olduğu anlaşıldı.

Genç kadın bebeğinin babasının "mavi gözlü, sarı saçlı, bronzlaşmış, 183 cm boyunda çok tatlı bir adam olduğunu" söylemişti.

Amyot, aradığı kişiyi bulabilmek için bir de Facebook grubu kurmuştu.
Amyot eğer bebeğinin babası onunla görüşmek istemezse bunu anlayışla karşılayacağını ve evine geri döneceğini de eklemişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuğunun babasını Facebook'ta arayan kadın reklam çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN