Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meksikalılar Trump'a güldü

Meksikalılar kendilerine "Tecavüzcü ve suça eğimli" diyen Donald Trump ile dalga geçti. Meksikalı komedyenlerin "Trump'ın Oğulları" isimli tiyatro oyunu kapalı gişe oynadı

Giriş Tarihi: 16.11.2015
Meksikalılar Trump'a güldü
Meksikalı komedyenler, ABD'deki Meksikalılar için "tecavüzcü ve suça eğilimli" diyerek ülkedeki milyonlarca Latin'i karşısına alan 2016 ABD Başkanlık seçimleri aday adayı Donald Trump ile bir tiyatro oyununda dalga geçti. Cumhuriyetçi Parti'den aday olan Trump'ı eleştiren "Los Hijos de Trump" (Trump'ın Oğulları) isimli oyunla ilgili konuşan komedyenlerden German Ortega, "Biz Meksikalılar trajedilerimize gülmeyi severiz" diyerek siyasi içerikli komedi oyunu kapalı gişe oynadıklarını söyledi. Oyunda Trump olarak canlandırılan zengin karakter oğullarını çalmaya, insanları aldatmaya ve zafere ulaşmak için her yolu denemeye çağırıyor. Öte yandan komedyenler, Trump'un göçmen karşıtı kampanyasında Meksikalılar için kullandığı tanımlamaların ABD'de oldukça kabul gördüğünü, ancak Meksikalıların bunu ciddiye almadığını söylüyor.

ABD'Lİ TÜRKLERDEN TRUMP'A TEPKİ

"PARİS'TEKİLER SİLAHLI OLSALAR ÖLMEZLERDİ"

Paris'te cuma gecesi yaşanan terör saldırılarını değerlendiren Donald Trump, "Kentte silah taşınmasını kolaylaştıran yasaların yürürlükte olması halinde insanların ölmeyeceğini" ileri sürdü. Trump, "Paris'e baktığınızda en sıkı silah yasaklarının bu kentte olduğunu görüyorsunuz. Kimsenin silahı yok. Kimsenin...İstediğinizi söyleyin, ama eğer silahlı olsalardı şu an durum çok daha farklı olurdu" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meksikalılar Trump'a güldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN