Kâinat güzelliği iki saniye sürdü

ABD'de Kâinat Güzellik Yarışması'nda sunucu yanlışlıkla Filipinler yerine Kolombiya güzelinin ismini anons etti. Birkaç saniye sonra Kolombiya Güzeli gerçeği öğrenince gözyaşları içinde tacı geri verdi

Giriş Tarihi: 22.12.2015
Kâinat güzelliği iki saniye sürdü
ABD'nin Las Vegas kentinde pazar gecesi düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması'nda sunucu Steve Harvey büyük bir skandala imza atarak yarışmayı kazananın ismini yanlış anons etti. Planet Hollywood Oteli'nde düzenlenen ve ABD'nin Fox kanalından canlı yayımlanan güzellik yarışmasının sunucusu komedyen Harvey, sıra sonuçların açıklanmasına gelince Kâinat Güzeli olarak Kolombiya Güzeli Ariadna Gutierrez'i açıkladı. Gutierrez mutluluktan havalara uçup yanında bulunan 2014 Kainat Güzeli Paulina Vega'ya sarılırken, Vega hemen tacını Gutierrez'e devretti. Ancak saniyeler sonra Harvey elinde bulunan sonuçların yer aldığı kartı yanlış okuduğunu fark ederek; "Dostlar, özür dilemem gerek. Kolombiya Güzeli ikinci" dedi ve tüm salonu hayal kırıklığına uğratan bir skandala yol açtı.

'SİZE KARTI GÖSTEREYİM'

Bu arada Gutierrez neye uğradığını şaşırırken, finalin diğer adayı Filipinler Güzeli Pia Alonzo Wurtzbach da aynı şaşkınlıkla seyircilere bakarak neler olduğunu anlamaya çalıştı. Harvey durumu hemen düzelterek "2015 Kâinat Güzeli Filipinler" anonsunu yaptı. Her iki güzel de birbirine bakarak şoka girerken, Vega çok üzücü bir şekilde tacını Gutierrez'den geri alıp, Filipinler güzeli Wurtzbach'e taktı. Sunucu Harvey, "Durumu kontrol altına alayım. Kartın üzerinde yazan bu" diyerek kartı kameralara doğru gösterdi. Utancı yüzünden okunan Harvey, "Bunun sorumluluğunu ben alıyorum. Bu bir hataydı. Size kartta da gösterebilirim. İkinci Kolombiya. Bu benim hatam. Ama hâlâ çok güzel bir gece yaşıyoruz" sözleriyle gergin havayı yumuşatmaya çalıştı. Üçüncü güzelin ABD'den çıktığı yarışma sonunda Kâinat Güzeli seçilen Filipinli Wurtzbach, Gutierrez'e sarılarak teskin etmeye çalışırken, salonda bulunan diğer ülke güzelleri de Gutierrez'in yanına gelip sarılarak destek olmaya çalıştı.

ABD'de yanlış anons skandalı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kâinat güzelliği iki saniye sürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN