Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaymakamdan FETÖ muhabirine tokat gibi yanıt!

Giriş Tarihi: 10.1.2016 15:34
Kaymakamdan FETÖ muhabirine tokat gibi yanıt!

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, Beyaz Show'daki skandal olaya tepki gösterdiği tweet'ine seviyesiz bir şekilde cevap veren Zaman Gazetesi Danimarka muhabiri Hasan Cücük'e sert yanıt verdi.

Beyaz Show canlı yayınında yapılan PKK propagandasının yankıları sürüyor.

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe twitter hesabından, olaya tepki göstererek "Diyarbakır'da bir öğretmen Canlı Yayına bağlanıp PKK'nın yaktığı okulları görmezden gelerek devletini karalamış. Bir memur amirinden izin almaksızın canlı yayına bağlanamaz. Kendisine Maaş veren "devletimizi" canlı yayında karalayamaz. İstifa etmeli!" diye yazdı.

Paralel medyanın yayın organı olan Zaman Gazetesi'nin Danimarka muhabiri Hasan Cücük ise Güntepe'nin bu sözlerine "Bu kaymakam iyice coşmuş! 'Yalova kaymakamı', vali olur yakında #AyşeÖğretmenYalnızDeğildir" şeklinde seviyesiz bir yorumda bulundu.

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe'den bu hadsiz yoruma tokat gibi cevap geldi.

Güntepe, FETÖ muhabiri Hasan Cücük'e, "Gelecekte ne olacağımı Allah bilir ama Senin gibi Danimarka'dan yazıp devletine hainlik eden bir gazeteci olmam!" sözleriyle yanıt verdi.KAYMAKAM GÜNTEPE: UTANIN


Güntepe daha sonra PKK propogandası destek verenlere tepki gösterdi, PKK'nın şehit ettiği öğretmenleri örnek göstererek 'utanın' dedi.

İşte o tweet'ler

- "#AyşeÖğretmenYalnızDeğildir diyen Zavallı zihniyet! Bakın bunlar PKK'nın şehit ettiği öğretmenlerimiz! Utanın!"

- "#AyşeÖğretmenYalnızDeğildir diyen "nankör" zihniyet! Ya PKK'nın yaktığı bu okullarda okuyan Sizin çocuğunuz olsaydı!"

- #AyşeÖğretmenYalnızDeğildir deyip Devletin çocuk öldürdüğünü iddia eden zihniyet! İŞTE DEVLET!


Beyaz Show'da ne olmuştu?


Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show'a katılarak Diyarbakır'dan aradığını ve öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik isimli kişi, Doğu ve Güneydoğu'daki operasyonları eleştirmiş, PKK propagandası yapmış, ardından Beyazıt Öztürk tarafından stüdyoya alkışlatılmıştı.

Daha sonra programa telefonla bağlanan ve kendini öğretmen olarak tanıtan Ayşe Çelik'in öğretmen olmadığı ortaya çıkmıştı.

Paralel medya bekleneni yaptı!

Sözde öğretmen Ayşe Çelik'i paralel medya da destekledi. FETÖ'nün yayın organı Samanyoluhaber, büyük tepki çeken olayı 'Türkiye'yi duygulandıran öğretmen' başlığıyla yayınladı.


Beyaz Show'a tepki yağmıştı


Beyaz Show'da PKK propagandası yapılmasına, izleyiciler de sosyal medya üzerinden ateş püskürmüştü.

Program sunucusu Beyazıt Öztürk'ün, örgüt propagandası yapan kişiye tek laf edememesi, üstelik alkışlatması büyük tepki çekmişti.

Kanal D'den bu açıklama geldi

Programın yayınlandığı Kanal D ise "Bir provokasyonun perde arkası" spotuyla bir açıklama yapmış ve şunları kaydetmişti;

"Beyazıt Öztürk, 20 yıldır Kanal D ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. Dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;

Kendisini Ayşe Çelik Öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara "ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var", "hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir", "kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz" sorularını sormak istediğini aktarmıştır. Ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. Yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.

Beyazıt Öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provokasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır. 23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provokasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.

Altını çizerek bir kez daha belirtmek isteriz ki hiçbir suistimal ve iftira çizgimizi ve duruşumuzu değiştirmeyecektir. İyi niyetle bakan gözlerin hemen farkedebileceği bu provokasyona karşı Kanal D Yönetimi söz konusu kişiye dair tüm hukuki süreçleri işletecektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakamdan FETÖ muhabirine tokat gibi yanıt!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN